Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir
% 31indirim

Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir

  • 15,00 TL10,35 TL

    hopi kampanyası
    0,52 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Sevmekten daha önemli şeyler vardır. Hissettirmek gibi koklayarak öpmek gibi. Bazen sevilmekten çok varlığını hissetmek istersiniz. Varlığını hissedemediğiniz birini sevemezsiniz. Kadınlar sevildiğini duymaktan çok hissetmek ister. Sevdiği adamın sevgisini hisseden kadından daha güzeli yoktur.


Sevdiği kadına sevgisini hissettiren erkeğin aşkına doyum olmaz. Ben bu kitapta kendimi sana hissettirmeye geldim. Ben sevdikçe hissettirdim, sen hissettikçe gittin. Oysa sen benim kalbimin kafası güzel haliydin.


Ve o gün öyle bir gittin ki, ben o günden sonra kendimi hissetmedim. Ve o kalple seni sevdim...


Bana Seni Seviyorum Deme Sev

Bana Seni Seviyorum Deme Sev

Miraç Çağrı Aktaş

7,7 TL
Bana Seni Seviyorum Deme Evlen Benimle

Bana Seni Seviyorum Deme Evlen Benimle

Miraç Çağrı Aktaş

10,35 TL
Bana Seni Seviyorum Deme Sev

Bana Seni Seviyorum Deme Sev

Miraç Çağrı Aktaş

10,35 TL
Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir

Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir

Miraç Çağrı Aktaş

10,01 TL
Kalbimizin Not Defteri

Kalbimizin Not Defteri

Miraç Çağrı Aktaş

11,73 TL
Miraç Çağrı Aktaş, Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir eserinde hayatta her şeyin sevmek demek olmadığını, bazen bir öpücüğün ya da içten bir koklamanın sevmenin önüne geçebileceğini okuyuculara aktarmaktadır. Sevmek ve sevilmek kavramları ezelden beri var olup, sonsuza kadar da varlığını devam ettirecek olan kavramlardır. Miraç Çağrı Aktaş, Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir eserinde işte böyle önemli iki kavramı incelemeye çalışmıştır. İnsanların aşık olduğu kişilerden her zaman sevgi sözcükleri duyması onları tatmin etmez. İnsanlar, aşık olduğu kişilerin bazen kendilerini öpmelerini, bazen koklamalarını veya sevgilerini başka şekilde dile getirmelerini isterler. Bir bakıma sevgiyi ve sevildiklerini duymak değil de hissetmek isterler. Miraç Çağrı Aktaş, Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir eserinde sevgiyi duymaktan çok hissetmeye kadınların erkeklerden daha fazla ihtiyaç duyduğunu belirterek erkek okuyucularını kadınlarına sevgilerini sözden daha çok davranışlarıyla hissettirmeleri gerektiği konusunda uyarmaktadır. Bir erkek aşık olduğu kadına karşı olan sevgisini sözle değil de davranışlarıyla hissettiriyorsa o aşkın tadına bir ömür doyum olmaz. Miraç Çağrı Aktaş, Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir eserinde erkeklere, aşık olduğu kadınlara sevgilerini nasıl hissettirecekleri konusunda rehberlik etmektedir. Miraç Çağrı Aktaş, Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir eserinde aşık olmanın, sevginin çok güzel tarafları olduğu gibi fedakarlık gerektiren zor tarafları olduğunun da mesajını vermektedir. Bu eseri okuyan okuyucular, aşkı ve sevgiyi yüreklerinin derinliklerinde hissedecekler ve hem sevmenin hem de sevilmenin ne demek olduğunu daha iyi kavrayacaklar. Okuyucular bu eseri okurken yeri gelecek gülecek, yeri gelecek ağlayacak, yeri gelecek şaşıracaklardır. Çünkü bu eserde her türlü duygu mevcuttur.
Yorum Sayısı: 1

İnsanlar için sevilmek önemlidir ama sevildiğini hissetmenin tadı başkadır. Dünyanın en mesut kadını, sevildiğini bilen değil, sevildiğini hisseden kadındır. Bir insan, başka bir insana nasıl sevildiğini hissettirebilir? Miraç Çağrı Aktaş, Bana Seni Seviyorum Deme Sev eserinde bu soruya dokunarak cevabını veriyor. Bir erkek, kadınına sevildiğini hissettirmek istiyorsa ona dokunsun ve onu öpsün, koklasın, kulağına güzel sözler fısıldasın diyor. Kısacası birine, sevdiğinizi hissettirmek...devamını oku

B
Banu Soylu  -   30.06.2016