Barbie Benim Tarzım Benim Evim Oyun Seti

Barbie Benim Tarzım Benim Evim Oyun Seti

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Barbie bebeğin tarzı, onun simgesi haline gelmiştir. Şimdi, kızlar bu başlangıç evini istedikleri şekilde dekore ederek kendilerine özel tarzlarını ifade edebilir, hikayelerini anlatabilirler! Ayrı olarak satılan muhteşem mobilya ve aksesuar çeşitleriyle kızlar bu alanı anlatmak istedikleri hikayeye uygun olarak dekore edebilirler. Bu iki katlı evin dört geniş odası, her odanın da türüne göre, temaya uygun fonu bulunuyor. İlk katta bir mutfak ve oturma odası, ikinci katta bir yatak odası ve banyo bulunuyor. Beyaz merdivenler gerçekten muhteşem görünüyor! Pembe avize, oturma odasına şık bir dokunuş niteliğinde. Kızlar, evi kendi hikayelerine uyacak şekilde tekrar tekrar düzenleyip dekore etmeye bayılacak! Barbie bebeğin her tarza uyacak tasarımlarından, başlangıç evi için muhteşem mobilyalar ve aksesuarlar seçin. Açılıp kapanan kapı, merdiven ve avizeli ev dahildir. 3 yaş ve üzeri.  • Kızlar bu başlangıç evini istedikleri şekilde dekore ederek kendilerine özel tarzlarını ifade edebilir, hikayelerini anlatabilirler!

  • Bu iki katlı evin dört geniş odası, her odanın da türüne göre, temaya uygun fonu bulunuyor.

  • İlk katta bir mutfak ve oturma odası, ikinci katta bir yatak odası ve banyo bulunuyor. Beyaz merdivenler gerçekten muhteşem görünüyor!

  • Ayrı olarak satılan muhteşem mobilya ve aksesuar çeşitleriyle kızlar bu alanı anlatmak istedikleri hikayeye uygun olarak dekore edebilirler.

  • Evinizi dayayıp döşeyin ve tekrar tekrar düzenleyin. Böylece sonsuz bir ev eğlencesinin tadını çıkarın!
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.