Barbie Büyüleyici Bukleler Tasarım Merkezi Oyun Seti

Barbie Büyüleyici Bukleler Tasarım Merkezi Oyun Seti

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri


Barbie Muhteşem Bukleli Saçlar, Barbie bebeğin saçlarını daha önce hiç olmadığı gibi şekillendir! Bu bebek bir ilk! Upuzun ve muhteşem saçları tamamen kıvrılabiliyor! Isınmayan üç farklı türdeki kıvırma aleti (iki saç maşası ve bir set bigudi) üç farklı dalgalı görünüm ve sayısız şekillendirme imkanı sunuyor. Paket içerisindeki iki baret ve saç bantlarıyla daha fazla benzersiz saç şekli elde et. Sonra, Barbie bebeğin saçlarını pakete dahil aletler veya Barbie'nin simgesi haline gelen saç fırçasıyla düzleştir ve baştan başla. Aynı gerçek hayatta olduğu gibi! Barbie bebeğin yeni trendlere uygun elbisesinin pembe ve siyah renklerde korsajı, simli, kabarık, pırıltılı pembe renkte eteği var. Muhteşem siyah topuklu ayakkabılarının güzel bir pencere detayı var. Kızlar, bu Barbie bebeğin saçlarını her türlü durum için şekillendirmeye bayılacak. Kıvırma seçenekleri hiç bitmeyecek! Kıvırcık, dalgalı, düz... Nasıl isterdiniz? Bebek tek başına ayakta duramaz.  • Bu Barbie bebekle imkanlar başını döndürsün!

  • Yüksek kaliteli uzun saçları; sınırsız şekillendirme imkanları, kıvırmak, düzleştirmek ve sonra tekrar kıvırmak için özel olarak tasarlandı.

  • Isınmayan iki "maşa" ve dört bigudi kızlara, Barbie bebeğin tüm saçlarını kıvırma imkanı sunuyor!

  • İlave şekillendirme aksesuarları arasında bir saç fırçası, iki baret toka ve saç lastikleri bulunuyor.

  • Barbie bebek, simli pembe ve siyah renklerde bir parti elbisesi ve muhteşem görünümlü siyah, açık ayakkabı giymiş.


Muhteşem Bukleler
İster düz, ister dalgalı, ister kıvırcık... Barbie Muhteşem Bukleli Saçlar! ile hepsi senin. Kutuya dahil gerçekçi saç şekillendirme aksesuarları ile Barbie bebeğin uzun, dolgun saçlarını kolayca ve tekrar tekrar düzleştirip kıvırabilirsin. Isınmayan saç şekillendiriciler, onun tüm saçını kıvırabiliyor... Bu Barbie tarihinde bir ilk!


Isınmayan Saç Şekillendiriciler
İki kıvırma maşası ve dört bigudiyle ısısız farklı türlerde dalgalar elde edilebiliyor! İster sık, ister gevşek dalgalar yap. Kutuya dahil aksesuarlarla saça daha da çok boyut kat. Fiyonk süslü iki pembe baret ve Barbie siluetli üç lastik bantla at kuyruğu, örgüler ve farklı görünümler elde etmek mümkün.


Muhteşem Giysiler
Barbie bebek, her saç şekline ve her duruma, modaya uygun bir giysi giymiş. Pırıltılı korsajın modern siluet ve pembe-siyah renk bloklu bir tasarımı var. Kabarık pembe etek ise pırıltılı zik-zak desenleriyle göz alıyor. Üçgen pencereli siyah ayakkabıları muhteşem görünüyor.


Sınırsız Özgürlükle Saç Oyunu
Kızlar, Barbie bebeğin saç stilini kolaylıkla değiştirebilecek ve buna bayılacak. Kutu içerisindeki saç şekillendiricilerle Barbie bebeğin saçını birçok farklı şekilde kıvırmak mümkün. Sonra her şeye yeniden başlamak için Barbie'nin simgesi haline gelmiş saç fırçasıyla saçı taramak yeterli! Tamamen kıvırcık, muhteşem dalgalı veya düz. Barbie'nin saçına istediğin şekli verebilirsin!Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.