Barbie Büyüleyici Kıyafetleri Ve Gardrop Seti

Barbie Büyüleyici Kıyafetleri Ve Gardrop Seti

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri


Barbie bebek muhteşem giysileri birbiriyle kombine etmeye bayılıyor! Bu gardıropla kızlar, Barbie'nin giyeceklerine karar vermesine yardım edecek. (Bebek ayrı olarak satılır.) Bu gardırop pembe tonlarında tasarlandı ve muhteşem görünüyor! Kapılarında pencereleri var. Böylece kapıyı açmadan dolabın içine bakabiliyorsun. Kapıların mandalını çevirip aç, raflar ve çekmecelere ayrılmış saklama bölümlerine bir bak! Bu raf ve çekmeceler, gardıropla birlikte gelen muhteşem aksesuarlar için ideal! Giysileri, biri daire şeklinde, biri düz olan askılıklara as ve Barbie'nin seçim yapmasına yardım et. Altı adet gümüş rengi askı dahildir! Sete dahil olan dört elbiseyi bu askılara as. Barbie bebek (ayrı olarak satılır), çantasını kolunda taşıyabilir, kolye ve güneş gözlüğü takarak görünümünü tamamlayabilir. Kızlar, daha da çok moda eğlencesi için, bu gardırobu taşıma tutamağından tutarak yanlarında taşıyabilirler. Barbie bebeğin konabileceği yeri de bulunan bu oyun seti taşınabilir bir oyun ve moda eğlencesi sunuyor! Giysiler Barbie bebeklerin çoğuna tam uyar.  • Barbie bebeğin muhteşem bir kombinasyon yapması için bu Barbie gardırobu kadar uygun başka bir yer düşünülemez!

  • Pembe tonlarında tasarlanmış bu gardırobun duvarlarında boşlukları, kapılarında pencereleri ve fiyonkla süslenmiş bir taşıma tutamağı var.

  • Rafları ve çekmeceleri görmek için bu pencereli kapıları aç. İki askılığa altı askıyla elbiselerini asabilirsin.

  • Dört elbise ve muhteşem aksesuarlar: iki çift ayakkabı, bir el çantası, bir kolye ve bir güneş gözlüğü dahildir.

  • Barbie bebeğin de konabileceği bir yeri olan ve rahatça taşımak için bir taşıma kolu bulunan bu gardırop taşınabilir bir moda eğlencesi için ideal!


Kolayca Taşınabilen Moda Eğlencesi Merkezi
Barbie bebeğin gardırobu kimseninkine benzemiyor. Şimdi kızların, Barbie'nin muhteşem giysilerini saklayabilecekleri bir gardırobu var! Kızlar, saklama, taşıma ve eksiksiz bir moda oyunu için tasarlanmış olan bu gardırobun şık pembe kapılarını açtıklarında, bir moda dünyasına adım atmış olacaklar. Muhteşem bir moda gösterisi için bu gardırobun pencereli, çift kanatlı kapısını açın.


Birçok Saklama Alanı
Üç saklama bölümüne açılan kapıların iç panelleri çıkartmalarla süslenmiş. Bir düz askılığı, üst rafı ve çekmecesiyle klasik bir gardırop alanı sunan bu gardırop, Barbie'nin muhteşem giysilerini saklaması için ideal bir yer! Beş ayrı bölümü ve bir çekmecesi (açılıp kapanır) bulunan orta panel, aksesuarlar için ideal. Daha çok giysi sergilemek veya Barbie bebeği (ayrı olarak satılır) taşımak için, askılıkların bulunduğu üçüncü bir bölüm de var.


Muhteşem Gardırop
Sonsuz Gardırop'ta, bir kızın gardırop koleksiyonu için muhteşem bir başlangıç sağlayacak, Barbie'nin simgesi haline gelen giysiler ve muhteşem aksesuarlar yer alıyor. Parlak pembe, tek omuzlu gece elbisesi, şeker pembesi ve siyah renklerinde peplum tarzı elbise, yaza uygun çiçekli elbise ve eğlenceli parti elbisesi ile her duruma uygun bir kombinasyon bu sette mevcut. Onları set içerisinde gelen askılara asın veya ayakkabılar, el çantası, şık güneş gözlüğü veya önlük tarzı kolyeyle kombine edin. Bu kolyenin kullanılmadığı zamanlarda sergilenmesi için bir standı bulunuyor.


Moda Oyunu
Gardırobu doldurmak ve moda eğlencesini daha da artırmak için bebekleri ve başka giysileri (ayrı olarak satılır) koleksiyonunuza ekleyin. Kızlar hem evde hem de dışarıda moda oyunu ve elbiseleri şık bir şekilde sergileme eğlencesine bayılacak... Tıpkı Barbie bebek gibi!Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.