Barbie 'nin Yatak Odası Oyun seti

Barbie 'nin Yatak Odası Oyun seti

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri

Barbie bebeğin tarzı, onun simgesi haline gelmiştir. Şimdi kızlar ev dekorasyonu yaparak kendilerine özel tarzlarını ifade edebilirler! Muhteşem bir mobilya ve aksesuar yelpazesiyle (ayrı olarak satılır) kızlar kendi başlangıç evlerini (ayrı olarak satılır) dekore edebilir ve yaratmak istedikleri plana yerleştirebilirler. Bu oda setlerinde (ayrı olarak satılır), hikaye anlatımını somut ve merak uyandırıp ilgiyi canlı tutan bir oyun deneyimine dönüştürmek için gerekli olan muhteşem mobilyalar, aksesuarlar ve aynı zamanda moda öncüsü görünümüyle Barbie bebek yer alıyor. Mutfak, yatak odası ve banyo temalarından istediğinizi seçin. Her set, modern trendlere ve Barbie'nin simgesi haline gelmiş tarzına uygun olarak tasarlanmıştır. Kızlar bu parçaları kendi hikayelerine ve hayallerine uyacak şekilde düzenlemeye bayılacak! Dahası, bazı parçalarda gerçek hayata daha da yakın bir oyun deneyimi için Barbie bebeğin eline sığan tutma kolu yer alıyor. Barbie bebeğin, her ev dekorasyonu tarzına uyabilecek muhteşem mobilya ve aksesuarlarından (ayrı olarak satılır) seçimini yap. Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak satılır. 3 yaş ve üzeri.  • Şimdi kızlar yaratacakları hikayelere uygun mobilya ve aksesuarları seçerek kendi özel tarzlarını aynı Barbie bebek gibi ifade edebilecekler.

  • Bu oda setlerinde, hikaye anlatımını somut ve merak uyandırıp ilgiyi canlı tutan bir oyun deneyimine dönüştürmek için gerekli olan mobilyalar, aksesuarlar ve Barbie bebek yer alıyor.

  • Klasik mutfak, yatak odası ve banyo temalarından istediğinizi seçin.

  • Barbie bebek, fon için ideal olan giysileriyle muhteşem görünüyor.

  • Bazı parçalarda gerçek hayata daha da yakın bir oyun deneyimi için Barbie bebeğin eline sığan tutma kolu yer alıyor. (Bebek ayrı olarak satılır.)

  • Tarzınıza uyan diğer ürünleri de koleksiyonunuza ekleyerek evinizi dayayıp döşeyin ve tekrar tekrar düzenleyin. Böylece sonsuz bir ev eğlencesinin tadını çıkarın!

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.