Barbie Prenses'in Süper Gücü İkizler Model 1

Barbie Prenses'in Süper Gücü İkizler Model 1

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri


"Barbie™ Prensesin Gücü" filminde, modern bir prensesi sihirli bir kelebek öpüyor ve prenses süper güçleri olduğunu öğreniyor. Bu prenses “süper” arkadaşlarına katılıp krallığı düşmanlardan kurtarabilecek mi? Kara™'nın en iyi arkadaşları olan bu ikiz kız kardeşler, süper kahramanlardan ilham alınarak hazırlanmış balo kostümleriyle günü kurtarmak için görevlerini yapmaya hazır. Her biri, dikkat çekici, canlı desenleri olan kanatlarıyla tarzını mükemmel bir şekilde ifade ediyor. Dahası, peplum tarzı uyumlu etekleri ve bağcıklı çizmeleri bu süper kahraman destekçilerini süper tatlı gösteriyor. Canlı renkteki saçlarında kontrast renklerde tutamlar olan bu bebeklerin müthiş görünümünü boyalı göz maskeleri tamamlıyor. Kızlar bu bebeklerle sahneler canlandırmaya ve yeni maceralar yaratmaya bayılacak. Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak satılır. 3 yaş ve üzeri.

  • "Barbie™ Prensesin Gücü" filminde, modern bir prensesi sihirli bir kelebek öpüyor ve prenses süper güçlere kavuştuğunu fark ediyor.

  • Kızlar, süper kahramanlardan ilham alınarak tasarlanmış balo kostümleriyle muhteşem görünen, maceraya hazır bu süper kahraman yardımcısı dahi ikizlerle (her biri ayrı olarak satılır) bu hikayeyi ve başka hikayeleri canlandırmaya bayılacak.

  • Kostümler, yıldız süslemeleri ve canlı desenlerle süslenmiş kanatlarla dikkat çekiyor, kendini belli ediyor.

  • Peplum tarzı uyumlu etekleri ve bağcıklı çizmeleri bu süper kahraman destekçilerini süper tatlı gösteriyor.


  • Kontrast renklerde tutamları olan canlı renkteki saçlar ve boyalı göz maskeleri kostümleri tamamlayarak daha da havalı bir süper kahraman görünümü yaratıyor.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.