Barbie PSG Süper Gizemli Prenses

Barbie PSG Süper Gizemli Prenses

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri


Barbie Prenses'in Süper Gücü filminde, modern bir prensesi sihirli bir kelebek öpüyor ve prenses süper güçlere kavuştuğunu fark ediyor. Bu prenses "süper" arkadaşlarına katılıp krallığı düşmanlardan kurtarabilecek mi? Kızlar, sihirli bir kelebeğin Kate'in (Süper Pırıltılı Kahraman olarak da biliniyor) kuzeni Corinne'i öpüp ona süper güçler verdiği anı canlandırmaya bayılacak! Bu güzel Corinne bebek, onun dönüşüm anını sürpriz bir özellikle canlandırmanızı sağlayacak. Bebeğin omzundaki sevimli, ışıltılı kelebeğe bastığınızda bir öpücük sesi ve ardından sihrin etkinleştiğini gösteren sesi duyacak, bebeğin ışıltılı korsajının yıldırım şeklindeki ışıklarının yanıp söndüğünü göreceksiniz. Yerlere kadar uzanan eteği ve ışıltılı peplumu olan mavi ve mor renklerdeki güzel tuvaletiyle bu prenses muhteşem görünüyor. Corinne™ bebeğin, yıldırım şeklinde boşluğu olan mor bir tacı var. Kızlar, sihirli anları ve macerayı tekrar tekrar canlandırsın! Ses ve ışık özellikleri bulunan, giysili ve aksesuarlı Corinne bebek dahildir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler farklı olabilir.  • Barbie Prenses'in Süper Gücü filminde, modern bir prensesi sihirli bir kelebek öpüyor ve prenses süper güçlere kavuştuğunu fark ediyor.

  • Kızlar, sürpriz bir özelliği olan güzeller güzeli Corinne bebekle bu hikayeyi ve farklı hikayeleri canlandırmaya bayılacak.

  • Bebeğin omzundaki ışıltılı kelebeğe bastığınızda bir öpücük sesi ve ardından sihrin etkinleştiğini gösteren sesi duyacak, bebeğin ışıltılı korsajının yıldırım şeklindeki ışıklarının yanıp söndüğünü göreceksiniz.

  • Bu bebek, yerlere kadar uzanan eteği ve ışıltılı peplumu olan mavi ve mor renklerde güzel bir tuvalet giymiş.

  • Klasik aksesuarlarında modern dokunuşlar var.


Prenses'in Süper Gücü, Süper Kahraman Işıltısı
Barbie ile her şey mümkün. Bir prensesin gizliden gizliye bir süper kahraman olmasına ne engel olabilir ki? Barbie Prenses'in Süper Gücü filminde, Barbie™ modern bir prensesi canlandırıyor. Bu prensesi bir gün sihirli bir kelebek öpüyor ve prenses süper güçlere kavuştuğunu fark ediyor. Ama o bu konuda yalnız değil! Kızlar, Prenses Corinne'in aynı sihirli kelebek tarafından öpülüp süper güçlere kavuştuğunu fark ettiği anı canlandırmaya bayılacak! Bu güzel bebek, büyülü dönüşüm anını ışıklar ve seslerle mükemmel bir şekilde canlandırmanızı sağlıyor!


Büyülü bir an için ışıklar ve sesler
Bebeğin omzundaki güzel pembe kelebeğe basarak, bebeğin onu dönüştüren öpücüğü aldığı anı canlandırın. Bu kelebeğe bastığınızda bir öpücük sesi ve ardından sihrin etkinleştiğini gösteren sesi duyacak, bebeğin ışıltılı korsajının yıldırım şeklindeki ışıklarının yanıp söndüğünü göreceksiniz.


Güzel prenses ve süper kahraman tarzı
Corinne bebek, kenarları gümüş rengi simlerle süslenmiş korsajı, yere kadar uzanan mavi eteği ve üzerine gümüş rengi süsler serpiştirilmiş şeffaf mor peplumu olan prenses tuvaleti ile bir kraliyet törenine hazır ve göz kamaştırıyor. Bu bebeğin ayrıca mor ayakkabılar ve üzerinde yıldırım şeklinde delikler bulunan mor taç gibi muhteşem aksesuarları bulunuyor.


Kolay dönüşüm, sınırsız macera
Kızlar filmden en çok sevdikleri sahneleri canlandırmaya ve kendi süper kahraman hikayelerini yaratmaya bayılacak. Corinne bebek, prenses-süper kahraman dönüşümünü tekrar tekrar gerçekleştirmeniz için hazır. Sonsuz bir oyun eğlencesi için kelebeğe basarak ışıkları ve sesleri etkinleştirin! Corinne bebek, Prenses Kate bebek ve arkadaşlarını koleksiyonunuza ekleyerek oyun ve macera imkanlarını artırın. (Her bir bebek ayrı olarak satılır.)


Kutuda ne var?
Bu pakete, boyalı korsajı, eteği, ışık ve ses özellikleri ile bir bebek; bir çift ayakkabı ve bir taç dahildir.Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.