Barbie Şık Kıyafeti CFX75

Barbie Şık Kıyafeti CFX75

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri

Barbie bebeği modaya uygun olan bu muhteşem giysilerle ister gündüz, ister gece için giydirin! Her biri ayrı olarak satılan oldukça şık parçalardan oluşan bu koleksiyondaki her bir parçayı bir başkasıyla deneyerek muhteşem kombinasyonlar elde edebilirsiniz. Modern siluetler, güzel renkler ve şık detaylarla süslenmiş bu bebek giysisi koleksiyonu kızların hikayelerini canlandırmalarına yardım edecek. Sekiz muhteşem parça (dört üst, dört alt) çeşitlilik ve birçok imkan sunuyor. Kot pantolon ve çarpıcı desenleri olan askılı bluz ile günlük, etek ve parlak boyundan bağlamalı bluzla şık bir görünüm elde et veya kendine karma bir tarz bul. Hikaye anlatma eğlencesini daha da artırmak için bu giysilerin tümünü koleksiyonuna ekle ve kombinasyon yapmaya başla! Bir parça giysi (üst veya alt) dahildir. Bebek ayrı olarak satılır. Giysiler Barbie bebeklerin çoğuna tam uyar. Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak satılır. 3 yaş ve üzeri.  • Barbie bebeğe (ayrı olarak satılır) modaya uygun olan bu muhteşem giysileri giydirin!

  • Birbirinden farklı sekiz muhteşem parçadan (dört üst, dört alt) birini seçin! Bu parçalar farklı tarzlar elde etmek ve hikaye anlatma eğlencesini artırmak için özel olarak tasarlandı.

  • Koleksiyondaki giysiler, modern renkler, baskılar ve detaylarla günümüzün modasını yansıtıyor.

  • Hikaye anlatma eğlencesini daha da artırmak için bu giysilerin tümünü koleksiyonuna ekle ve kombinasyon yapmaya başla!

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.