Başarının Adımları
% 28indirim

Başarının Adımları

  • 15,00 TL10,80 TL

    hopi kampanyası
    0,54 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Başarının Adımları, özveri, bilgi, sorumluluk, umut ve güzel duygularla yazılmış... Özellikle gençlerimizin dünyasındaki nice kapılardan birini aralayıp, 'öğrenmenin' 'bilgilenmenin' ve 'başarının' aşamaları ve önemi vurgulanarak anlatılmış. Gerçekleştirmek istediklerimize kendimize güvenerek, sabırla, cesaretle ve sistemli bir çalışma sonucu kesinlikle her engeli aşarak ulaşabileceğimizi, yaşamımıza yön verenlerin sadece aklımız ve kalbimizin sesi olduğu açık ve öz olarak bize sunulmuştur. Her sayfa yılların edinimlerini taşıyor. Örneklerle dopdolu, son derece yararlı ve anlamlı bir eser.


- Prof. Dr. Berman Kayış


Konulara göz attım. Harika. Elinize ve yüreğinize sağlık. Kitabın dili çok güzel. Herkesin anlayabileceği şekilde. Yavaş yavaş ilerleyebiliyorum. Aslında bir çırpıda okunacak bir kitap. Çok güzel öneriler, müthiş tespitler var. Kitapta belirtilen yöntemler ve teknikler, çocuk okula başladığı andan itibaren uygulansa ve çocuk bu yönde yönlendirilse çok ciddi gelişmeler yaşanırdı diye düşünüyorum. Ben veya bir öğrenci öğrenmenin nasıl olacağı bilerek öğrenseydik, değil mi?


Bir arkadaş "Zamanımda böyle bir kaynağa sahip olsaydım şimdi konumum çok çok farklı olurdu" diyor. Bizler öğrenmeyi öğrenmeden öğrenmeye çalışmışız ve ancak bu kadar olabilmişiz.


- Tahsin Şahin


Bir öğretmen olarak Başarının Adımları adlı kitabınızdan çok fazla yararlandığımı söyleyebilirim. Üzüntüm ise bu kitabı gençlik yıllarımda okuyamamış olmaktır; öğretmenlik seviyemi eminim ki çok fazla yükseltecekti. Kitabı okuduktan hemen sonra uygulamaya geçtim ve sonuçlar beni çok memnun etti. Ayrıca üniversitede okuyan öğrencilerime de vererek bilgilenmelerini sağladım.


- İbrahim Tamer Köse, Öğretmen


Sayın Dr. Zübeyde Akar Açıkgöz kitabınızı okudum. Gerçekten üniversiteye hazırlanan ve biz üniversite okuyan öğrenciler için çok yararlı bilgiler var. Başarıya ulaşmak için bizlerin yapması gerekenler çok özel bir şekilde açıklanmış. Kitapta verilen örnek isimlerin hayatlarına baktığımızda onalrın zor hayat şartları karşısında başarıya ulaşmaları biz öğrencileri yüreklendirdiğini düşünüyorum.


- Ezgi Ulusoy


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.