• Baskın 2% 10indirim
    Baskın 2
    Baskın 2

Baskın 2

  • 24,39 TL21,95 TL

    hopi kampanyası
    1,10 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Tahmin ettiğinden çok daha zorlu olan baskın operasyonuyla çeteyi çökerten Rama, yeraltı dünyasının çok daha büyük isimlerinin dikkatini çeker. Ailesi tehlike altındadır, karısını ve yeni doğmuş bebeğini korumanın tek yolu vardır. Yeraltı dünyasına casus olarak girecek ve yozlaşöış sistemın çürük halkalarını oluşturan en tepedeki politikacı ve polisleri açığa çıkarmak için aralarına sızacaktır. Ancak Rama bu gizli görev için başka bir kimlik altında hapishaneye düşerek çete liderinin oğlunun ekibine girebilmelidir. Sandığından çok daha tehlikeli olan bu operasyon için bütün hayatını riske atacak ve tek başına tüm yeraltı dünyasına karşı savaşacaktır.

Baskın 2, devam filmlerinin kaderine meydan okuyan bir film.  İlk filmin başarısı ile şekillenen ama ilk filmden bağımsız ilerleyen senaryosu daha ince, daha hızlı ve daha sert. Film, aksiyon sinemasının vaat ettiklerinden çok daha fazlasına sahip. Dar alan veya dış mekan dövüş sahneleri, kameranın tüm planlarda olayların ta içine kadar girebilmesi, yönetmenin deneysel / artistik numaraları filmi tarihsel olarak şimdiden kayda geçirdi bile.
Oyunculuklar, görüntü yönetimi kurgu gibi teknik meselelerde ise zaten görevini fazlasıyla yerine getirmiş bir film bu. İlk filmi, Endonezya dövüş kültürünü, aksiyon sinemasını sevenler için kaçırılmayacak, arşivlik bir başyapıt.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.