• Başlarım Şimdi Anneliğe% 31indirim
    Başlarım Şimdi Anneliğe
    Başlarım Şimdi Anneliğe

Başlarım Şimdi Anneliğe

Anneliğe ve Bebek Bakımına Güzel Bir Başlangıç İçin Rehber Kitap
  • 17,00 TL11,73 TL

    hopi kampanyası
    0,59 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Başlarım Şimdi Anneliğe e-kitabı

"Bu kitap yenidoğan bebekler ayaklanıp da ortalığı birbirine katana kadar geçen süreçte anneleri rahatlatacak tavsiye ve bilgiler içerir. Hiçbiri doktor tavsiyesi yerine geçmez, zaten doktorlar da genelde böyle şeyler söylemez."


- Ş. Ç.


"Bu kitapta yazanlar Tuna, Mete ve Name’yle birlikte öğrendiklerimdir. Sütüm gelmeyip de kendimi çaresiz hissettiğimde, bebek sesine uyanıp da nasıl susturacağını bilemediğim gecelerde, o gecelerin uykusuz sabahlarında, doğum kilolarım dolayısıyla kendimi çok çirkin hissettiğim anlarda, bakıcı ararken, kreş bakarken, ek gıda sürecinde, hastalıklarında, hastane odalarında, çocuk büyütürken neyi, ne zaman, nasıl yapmam gerektiğini bilmediğim zamanlarda hep bana anlayışla gülümseyip “geçer” diyecek bir el hissetmek istedim sırtımda. Sen de bu kitabı, böyle anlarda ihtiyacın olacak o el olarak algıla…


Bizden bir iki nesil önceki o annelerle bizi kı­yaslamaktan kendimi alamıyorum. Çoğu zaman kendi çocukluğumla modern dünya arasında sıkışıp kaldığım anlar oldu. Sonra en doğrusunun içimden ne geliyorsa, en doğru gördüğüm neyse o olacağına kanaat getirdim. Hâlâ çocuklarla ilgili bir sorunla karşılaştığımda uzmanlar ne diyor bir ona bakıyorum, babaannem-anneannem ne diyor bir de onlara danışıyorum, sonra bir de kalbime so­ruyorum, sen ne dersin diye. Öyle demeyin, annelerin kalbi konuşur. Benimki konuşu­yor ve şimdi şunları söyledi: Söyle o yeni annelere, sakin olsunlar ve tadını kaçırmasınlar. Çocuk yapmanın da bakmanın da..."


- Şermin Çarkacı / Kitabın Yazarı


"Yazarın yaklaşımını çok sevdim, anlatış tarzını da. Örnekler güzel. Keşke ben de böyle bir kitapla karşılaşsaydım anne olmadan önce ya da olduktan hemen sonra... Bence anne olmayı düşünenlere hediye edilecek çok hoş bir kitap."


- Ayşe Butcher - İngilizce Öğretmeni / Kıdemli Anne


"Çok beğendim, eğlendim. Doğum öncesi okusaydım bilgilendirici de olurdu. Alanında parlak ve farklı bir kitap olmuş. Bu kitabı yeni annelere hediye edip onların da benim gibi güldüklerini görmek isterim."


- Nilay Dalyan – Şehir Plancısı / Yeni Anne


Oyuncu Anne

Oyuncu Anne

Şermin Çarkacı

12,42 TL
Oyun Takvimi 2017

Oyun Takvimi 2017

Şermin Çarkacı

13,11 TL
Ev Yapımı Sihirli Değnek

Ev Yapımı Sihirli Değnek

Şermin Çarkacı

14,49 TL
Çok Hayal Kuran Çocuk

Çok Hayal Kuran Çocuk

Şermin Çarkacı

17,02 TL
Dedemin Bakkalı

Dedemin Bakkalı

Şermin Çarkacı

18,75 TL
Yorum Sayısı: 1

Anneliğe daha yeni adım atmış ya da hamile olan bayanlar, annelik konusunda üstesinden gelebilir miyim diye büyük bir stres yaşamaktadırlar. Bu stresi yaşamalarında bu alanda yazılmış olan eserlerin, anneliği çok büyük bir şeymiş gibi göstermesinin etkisi büyüktür. Şermin Çarkacı, Başlarım Şimdi Anneliğe eserinde anneliğe esprili bir yaklaşım sergiliyor ve hem anneliğe yeni adım atmış hem de hamile olan bayanları çok rahatlatıyor. Bayanların, yaşamlarındaki en büyük korkularından biri de doğum...devamını oku

S
Salih Tokat  -   30.06.2016