Batman - Baykuşlar Şehri Cilt: 2

Batman - Baykuşlar Şehri Cilt: 2

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Snyder ve Capullo yalnızca Batman'i değil, hikayeciliği, panellemeyi ve çizgi romanları bir bütün olarak çok iyi anladıklarını kanıtlıyor."


- Craveonline


"Bu Batman, edebiyat ile çizgi romanın birbirlerine denk olabilme ihtimalinin bir emsali haline geldi."


- Popmatters


Bir yüzyıldan daha uzun bir süredir, Baykuşlar divanı Gotham şehri üzerinde hüküm sürdü. -Etki alanı sınırsız, Gücü engellenemez.


Batman ile savaşana kadar.


Gotham'ın kanundışı koruyucusu Divan'ın pençesinden, zihni  ve bedeni paramparça olmuş bir şekilde kurtulmayı başardı. Kara şövalye yeni ve ölümcül saldırganlarıyla yaptığı düelloyu kazanmayı başardı fakat henüz savaşı kazanmış değil. Batman , Divan'ın fetih seferinin yalnızca ilk ayağıydı. Artık gözlerini çok daha büyük bir şeye diktiler: Gotham Şehri.


Hainler Batman'in değer verdiği her şeyi tehdit edecekler: Gizli kimliği. Evi. Üsleri. Dostlarına ve düşmanlarına karşı olan inancı. Divan'ın ölümcül askerleri,Pençeler, onu yo etmke için peşine düştüğünde, Kara Şövalye ve mütrefikleri kendilerini şimdiye kadar karşılaştıkları en tehlikeli yırtıcılar ile bir ölüm kalım savaşının ortasında bulacaklar.


Batman: The City Of Owls( Batman 8-12 arası sayılar ve Batman Annual 1 bu ciltte toplanmıştır.) yayınladığı andan itibaren bir klasik olarak anılmaya başlanmış, Kara Şövalye'nin, Gotham Şehri'nin en eski ve karanlık güçleriyle olan savaşının destansı öyküsüi New York Times çok çok satanlar listesinin 1 numarası olan yazar, Scott Snyder,( American Vampire) Çizer Greg Capullo (Spawn) ve yetenekli misafir sanatçıların katılımıyla oluşan yaratıcı ekibin elinden çıkma.


Yorum Sayısı: 1

İlk kitabını aldığım zaman, ilk başta okumakta zorlanmıştım. (diyalogları okuma sırasına alışmak biraz zaman aldı, ama bir kitap okuduktan sonra otomatiğe bağlıyorsunuz zaten) kitabın sonlarına doğru , olayları oturtmaya başladığım zaman , kesinlikle kötü bir yorum yapamayacağımı farkettim. işte buna dc farkı denir. e haliyle ikinci kitabını dört gözle bekliyorsunuz. en muhteşem özelliği size baykuşlar ve yarasalar hakkında çok güzel ve yerinde bilgiler vermesi. ama şunu söyliyim; birinci...devamını oku

Z
Zeynep Tuna  -   07.06.2016