Bayan Frisby ve Gizemli Kurtarma Ekibi

Bayan Frisby ve Gizemli Kurtarma Ekibi

  • 9,00 TL

    hopi kampanyası
    0,45 Paracık

Bayan Frisby cesur bir tarla faresi; aynı zamanda iki kız iki erkek annesi.Ancak Bayan Frisby'nin bası büyük dertte, çünkü küçük oglu çok hasta. Öte yandan bahar geldi gelecek, havalar ısınıyor. Bahçesinde yasadıkları çiftçi, topragı sürmek için sabanıyla yakında çıkagelir.

Bayan Frisby ile ailesi, saban topragı altüst edip kıslık evlerini parçalamadan önce, dere kenarındaki yazlık eve tasınmak zorunda.Ama küçük oglu bu kadar hastayken nasıl? “Anahtarın yoksa kapıları açmak zor.” Bayan Frisby, ailesini kurtaracak anahtarı bulmak zorunda. Onlara kim yardım edebilir? Akıllı fare Bay Ages mı? Karga Jeremy mi? Ormanın bilge baykusu mu? Yoksa…

Gül çalısının içinde kimsenin bilmedigi çok farklı bir dünya var. Kim bilir, belki Bayan Frisby'nin aradıgı anahtar oradadır. Gizemli kurtarma ekibinde…Ve belki, gül çalısının sakinleri de, kendilerine bambaska bir hayat kurabilmek için bir anahtarın pesindedir. Bayan Frisby ve Gizemli Kurtarma Ekibi, sadece Amerika'da bir milyondan fazla çocugun severek okudugu, bol ödüllü bir klasik.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.