Bebek Elf Lüks Kostüm 12-18 Ay

Bebek Elf Lüks Kostüm 12-18 Ay

  • Geçici olarak temin edilemiyor

2015’i uğurlamaya çok az bir zamanımız kaldı. Artık önümüzde, koskocaman bir 2016 yılı var ve sabırsızlıkta tüm dünyayı kucaklamak için adeta ‘Hazır Ol’da bekliyor.


Bebeğiniz, yepyeni bir yıla Bebek Elf Lüks Kostüm ile girse nasıl olurdu? Öyleyse polar kumaştan imal edilen Bebek Elf Lüks Kostüm tam da çocuğunuza göre.  • Bebeğiniz için Anti pilling (Düzgün bir yüzey dışarı atma özelliği, değişik kalınlıklarda ve buna bağlı olarak soğuk geçirmezlik özelliği, sıhhi ve hava geçirgenlik, sıcak ve rahat, çabuk alev almaz, en ve boydan çekmezlik, tüylenmeyen ( non-pilling ) yüzey, çamaşır makinasında yıkanabilir, çabuk kuruma özelliğine sahiptir. Dayanaklı ve kolayca deforme olmaz.) polar kumaştan üretilen sevimli Bebek Elf Klasik Kostüm ile 2016 yılı çok eğlenceli olacak…

  • Tamamen sağlığa zararsız malzemeler kullanılarak üretilen Bebek Elf Klasik Kostüm ’ünü, 30 derecede yıkamanız tavsiye edilir. Kumaş yıkama esnasında boya verebilir. Kostümün içerisinde önden çıtçıtlı yakası peluş kemeri üzerine dikili ceket ,kırmızı beyaz çizgili viskon penyeden külahtan yer alır.

  • Bebek Elf Klasik Kostüm ’ü, 12-18 ay aralığındaki bebekler için uygundur.


Kostümün Boyu (tulum boyu) = 64 cm
Kostümün Beli: 60 cm
Omuz: 27 cm
Kol boyu: 28 cm
* Kostümün ölçüleri ile kostümü alacağınız kişinin ölçülerinin uygunluğuna dikkat ediniz!


Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.