Bebek Elf Lüks Kostüm 18-24 Ay

Bebek Elf Lüks Kostüm 18-24 Ay

  • Geçici olarak temin edilemiyor

2015’i uğurlamaya çok az bir zamanımız kaldı. Artık önümüzde, koskocaman bir 2016 yılı var ve sabırsızlıkta tüm dünyayı kucaklamak için adeta ‘Hazır Ol’da bekliyor.


Bebeğiniz, yepyeni bir yıla Bebek Elf Lüks Kostüm ile girse nasıl olurdu? Öyleyse polar kumaştan imal edilen Bebek Elf Lüks Kostüm tam da çocuğunuza göre.  • Bebeğiniz için Anti pilling (Düzgün bir yüzey dışarı atma özelliği, değişik kalınlıklarda ve buna bağlı olarak soğuk geçirmezlik özelliği, sıhhi ve hava geçirgenlik, sıcak ve rahat, çabuk alev almaz, en ve boydan çekmezlik, tüylenmeyen ( non-pilling ) yüzey, çamaşır makinasında yıkanabilir, çabuk kuruma özelliğine sahiptir. Dayanaklı ve kolayca deforme olmaz.) polar kumaştan üretilen sevimli Bebek Elf Lüks Kostüm ile 2016 yılı çok eğlenceli olacak…

  • Tamamen sağlığa zararsız malzemeler kullanılarak üretilen Bebek Elf Lüks Kostüm ’ünü, 30 derecede yıkamanız tavsiye edilir. Kumaş yıkama esnasında boya verebilir. Kostümün içerisinde polar kumaştan arkası çıtçıtlı yeşil kapri tulum, külah, kırmızı beyaz çizgili viskon penyeden iç tulum, kemer ve patikler yer alır.

  • Bebek Elf Lüks Kostüm ’ü, 18-24 ay aralığındaki bebekler için uygundur.


Kostümün Boyu (tulum boyu) = 70 cm
Kostümün Beli: 64 cm
Omuz: 30 cm
Kol boyu: 30cm
* Kostümün ölçüleri ile kostümü alacağınız kişinin ölçülerinin uygunluğuna dikkat ediniz!


Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.