Ben Zlatan İbrahimoviç
% 23indirim

Ben Zlatan İbrahimoviç

  • 29,90 TL23,02 TL

    hopi kampanyası
    1,15 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“Bir Ferrari Olabilecekken Neden Bir Fiat Olasın”

 

Zlatan gezegenine hoş geldiniz.

O daha küçük bir çocukken boşanan Balkanlardan göçen bir ailenin çocuğu olarak kenar mahallelerde kendi kendine yetmeyi öğrendi. Müslüman bir Boşnak olan babası memleketindeki savaşı unutmak için içerken annesinin yuvası da karmaşa içindeydi. Futbol Zlatan’ın kaçabileceği tek şeydi. Sokak futbolu ve çalımlarda ustalaşan Zlatan, çalıntı bisikletlerle antrenmanlara giden serseri bir yetenekti. Gol üstüne gol atarak kimsenin beklemediği bir dehaya ve yirmili yaşlarının başında da uluslararası bir fenomene dönüştü.

Kendi benzersiz stiliyle Zlatan İbrahimoviç yaşadığı her sıkıntıyı, her golü, antrenmanlardaki her kavgayı ve Ajax, Juventus, İnter, Barselona, Milan ile Paris Saint Germain gibi dünyanın en büyük kulüplerini zirveye nasıl taşıdığını anlatıyor.

İnanılmaz hikâyelerle dolu bu kitapta İbrahimoviç, Guardiola, Mourinho ve Messi gibi dünya futbolunun en ünlü isimlerinin hiç bilinmeyen yönlerine yer veriyor.

Etkileyici, mizahi ve tamamen dürüst. Ben Zlatan İbrahimoviç inanılmaz güçlüklerin ve akıl almaz bir başarının hikâyesi.

 

“Çok iyi. Çok çok iyi… Bir başyapıt.”

-Aftonbladet-

 

“Bir futbolcu adıyla yayınlanmış en sürükleyici otobiyografi.”

-The Guardian-

 

“Ben Zlatan İbrahimoviç, umudun, cesaretin, sıfırdan başlayan göçmen bir çocuğun kendine inanarak ve çok çalışarak nerelere gelebileceğinin hikâyesi.”

-Marcus Samuelsson-

 

“O çok yetenekli. O sözünü esirgemiyor. Onun adı İbrahimoviç.”

-The New York Times-

 

“Dürüst bir otobiyografi. Dünya çapında muhteşem bir başarı yakalamasının sebebi de duygusal yoğunluğu. İbrahimoviç bize tam olarak nasıl futbol oynanacağını anlatıyor.”

-Corriere della Sera-


Yorum Sayısı: 1

Futbol pek sevmem fakat Zlatan İbrahimoviç'in gaflarını ve videolarını yakından takip ederim. Tüm açık sözlülüğüyle yazılmış bir kitap. İçerisinde bolca anılar var. Ayrıca kitabın ortasında bulunan resimlerde ayrı bir hava katmış kitaba. İkincisini sabırsızlıkla bekliyorum. Farklı, değişik, enteresan bir kitap...

M
Mustafa Arda Uzun  -   10.02.2016