Beni De Al
% 31indirim

Beni De Al

  • 13,00 TL8,97 TL

    hopi kampanyası
    0,45 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

'Beni de Al', Aylin'in mutluluk arayışı içerisinde çıktığı bir yolculuk...


'Beni de Al', Aylin isimli yirmi sekiz yaşında bir kadının yalnızlığını ve yalnızlığından kaçma yollarını anlatıyor. Aylin bir üniversitede İngilizce öğretmenliği yapmaktadır. Annesi onu üç yaşında terk etmiştir, babası ile büyümüştür. Aylin hayatı boyunca bir daha annesini görmemiştir. Onu merak ederek, annesini tanımak isteyerek büyümüştür.


Hayatında kalan son iki insanın da onu terk etmesiyle Aylin yola çıkmaya karar verir ama gideceği yere karar vermemiştir. Sonunda Vilas isminde bir kasabaya yerleşir ve burada kendisine yeni bir hayat kurar. Yeni hayatının ona yaşatacağı en güzel sürpriz ise yan eve taşınan Can olacaktır....


Ezgi YükselL, 12 Mart 1985 yılında Balıkesir'de doğdu. Lise öğrenimini Özel MEF Lisesi'nde tamamladıktan sonra 2003 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünde okumaya başladı. Yüksek lisans eğitimini ise Londra King's College Üniversitesi'nde 'Kültürel ve Yaratıcı Endüstriler' üzerine yaptı. 'Beni de Al' ilk romanıdır. Aynı zamanda ‘Aşk Oyunu' isimli sinema filminin senaristliğini ve yapımcılığını da yapmıştır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.