Beni Yaşlı Çınar'a Götür
% 15indirim

Beni Yaşlı Çınar'a Götür

  • 12,00 TL10,20 TL

    hopi kampanyası
    0,51 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hakan Sürsal'ın düşlerle gerçekler arasında salınan "Beni Yaşlı Çınar'a Götür" adlı eserinde sevgi ve dostluk kavramlarını farklı bir kurguyla bir kez daha tanıyıp değerlendirirken, soluk soluğa bir maceraya sürükleneceksiniz.

Yolculuğunuz bir kuşun kanatlarında başlayacak, sonra bir çınar ağacı, bir köy... Yürekleri sımsıcak bir avuç insanın yaşadığı bu düşsel köy, aynı zamanda gerçek dünyadan kopup gelenleri de çarçabuk bağrına basıp kucaklamış. Ne var ki iki çocuğun merak ve özlemleri dağların ardındaki bu rüya köyün sınırlarını zorlamaya başladığında olayların akışı değişecek. Kuşkulu bir anahtar, gizemli bir orman, eski bir maden ocağının karanlık tünelleri ve sonrasında yaşamın gerçekleriyle sıra dışı bir buluşma...

Yer ve zamanın belirsiz bırakıldığı, okurun ve romanın yazarının bile kimi durumda birer roman karakteri olarak olaylara katıldığı kitabın temel özelliği, sürükleyici anlatıda hayatın doğru ve yanlışları üzerine pek çok ipucu barındırması. Öte yandan, sadece çocuklara değil yediden yetmişe her yaşa yönelik bir eser. Öğretisini dayatmayıp gitgide artan bir merak örgüsü eşliğinde okurun düş gücü ve yorumuna sunuyor.

"Beni Yaşlı Çınar'a Götür"ü bir solukta okuyacak, bitirdiğinizde çevrenize bakınıp tekrar doğmuşçasına ufka, umuda ve dünyaya, farklı bir sevgiyle gülümseyeceksiniz.


Kuş Ucu

Kuş Ucu

Hakan Sürsal

9 TL
Mavi Revir

Mavi Revir

Hakan Sürsal

8,1 TL
Ses Çorba ve Taze Ekmek

Ses Çorba ve Taze Ekmek

Hakan Sürsal

9 TL
Sigaralar Ve Kargalar

Sigaralar Ve Kargalar

Hakan Sürsal

11,9 TL
Şaka!

Şaka!

Hakan Sürsal

7,2 TL
Göz Boşlukları

Göz Boşlukları

Hakan Sürsal

10,2 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.