Benim Oğlum Bir Eroinman
% 31indirim

Benim Oğlum Bir Eroinman

  • 17,00 TL11,73 TL

    hopi kampanyası
    0,59 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Her eroinmanın arkasında bir aile vardır, bazen de yalnızca bir anne… Evelyne gibi. O, hayalinde mutlu bir çocuk yetiştirdiğini görüyor ya da öyle umuyordu ama hayat onun karşısına asla başınıza gelmesini istemeyeceğiniz bir sorun çıkardı. Oğlunun uyuşturucu bağımlılığı, hem kendisinin hem de onun hayatını cehenneme çevirmişti. Ellerinden kayıp giden yalnızca oğlu değil, sıkı sıkıya tutunduğu umutlarıydı.


Bir annenin on beş yıl boyunca uyuşturucu kullanan oğlunun gözlerinin önünde nasıl eridiğini tüm samimiyetiyle anlattığı kelimesi kelimesine gerçek, duygu dünyanızı alt üst edecek bir hikaye.


Yorum Sayısı: 1

Kitabı tek solukta okudum gercekten mükemmeldi. Genç yaşta hamile kalan bir kızın çocuğunu büyütürken başından geçenleri ve oğlu büyüdükçe beraberinde getirdiği sorunları konu alan mektup tarzında yazılmış bir kitaptı. Oğlu bataklığa sürüklenen bir annenin çocuğunun gözlerinin önünde günden güne nasıl eridiğini ve onunda yapacak hiç bir şeyinin olmadığını ve çaresizliğinin yürek burkan hikayesi. Sonunun ucube bir evde ucube bir şekilde son buluşu. Bağırarak hıçkırarak titreyerek yalan...devamını oku

G
Gamze Türk  -   03.04.2016