Benim Yolum
% 23indirim

Benim Yolum

  • 25,00 TL19,25 TL

    hopi kampanyası
    0,96 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hayranlar, alkışlar, sahne, ışıklar… Bu görkemli dünyanın sihri tüm Smiler'larla buluşacak. "Ben yola devam ederken geçmişte kalıp zamanla solgunlaşacak bu viraja bir kilometre taşı bırakmak istiyorum."

Miley Cyrus göz açıp kapayana kadar yıldızlığa yükselip bir televizyon ve müzik fenomenine dönüştü. Oysa yakın zamana kadar Tennessee'de bir çiftlikte yaşayan, sıradan bir kızdı. Şimdi ise günleri kapalı gişe konserler, televizyon programları, fotoğraf ve film çekimleriyle dolu.


Miley Cyrus, Benim Yolum eseri okuyucunun kendine olan güvenini sağlamlaştıran bir eserdir. Bu eseri okuyan okuyucular, hayatta adımlarını hem daha sağlam hem de daha cesur atacaklardır. Yazar, bu eserinde tüm samimiyetiyle hayranlarına kendi dünyasının kapılarını açmıştır.

Miley Cyrus, Benim Yolum eseri bir hayat hikayesinden daha çok bir günlüğü andırıyor. Bu da yazarın bu eserde yazdıklarında ne kadar içten olduğunun bir göstergesidir. Yazar, 15 yaşında başladığı hayat hikayesini yazmayı bir yıl gibi kısa bir sürede tamamladı. Bugün 23 yaşında olan yazarın 15 yaşında hayat hikayesini yazması birçok okur için yanıltıcı olabilir. Çünkü okur 15 yıllık hayat hikayesinden ne çıkar ki kesin bir şeyler saçmalamıştır diye düşünebilir. Böyle düşünen okurlar, bu eseri okuduktan sonra kesinlikle yanıldıklarını anlayacaklar ve kendi kendilerine vay be demekten de kendilerini alamayacaklardır. Bu eseri okuyan okuyucular, Miley Cyrus’un dedesinin yazara öğüt niteliğinde söylediği; “Gençlik, gençlikte ziyan oluyor.” sözü üzerinde insan bir ömür düşünse yine de azdır. Çocuk yaşta dünya yıldızı olmayı başaran yazar ile bugüne kadar sayısı bile belli olmayan söyleşiler, röportajlar yapılmasına rağmen Miley Cyrus, Benim Yolum eserini yazma gerekçesini çok ilginç bir nedene dayandırıyor. O neden de bugüne kadar kendine sorulmayanlara cevap vererek hayranlarının kendi hakkındaki merakını gidermektir. Yazar, eserinde bu gerekçenin de hakkını vermiş gözüküyor. Çünkü bu eseri o kadar büyük bir içtenlikle yazmış ki eseri okuyan hayranlarının Miley Cyrus hakkında öğrenmediği bir şey kalmıyor dense yalan olmaz.

Miley Cyrus, Benim Yolum eserinde kısa sürede yakaladığı dünya starı olma başarısının kendisine sağlamış olduğu görkemli dünyanın ve kendi özel hayatının adeta MR’ını bu esere çekmiştir. Yazarın hayatını bu kadar detaylı bir şekilde yazma cesaretini göstermesi ise hayranlarını  cesaretinden ve kendine olan özgüveninden dolayı kendisine bir kez daha hayran bırakmıştır.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.