Benimle Öl
% 31indirim

Benimle Öl

  • 20,00 TL13,80 TL

    hopi kampanyası
    0,69 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Katil profillerini analiz eden bir psikolog ve onunla körebe oynayan gizemli bir psikopat…


Bir kadın evinde ölü bulunur. Katil olay yerini tam anlamıyla bir sanat eseri gibi bırakmıştır. Dedektif Stadler'a göre bu eski, kapatılmış bir davayı anımsatmaktadır. Ancak çevresindekileri inandığı şeye ikna edemez. Çünkü şüphelendiği adam, hapishanede kendi çıkardığı yangında ölmüştür.


Stadler bir psikologdan yardım ister. Katil profillerini analiz eden Liz Montario, en son bir yıl önce bir seri cinayet vakasını olağanüstü bir biçimde çözmüş ve ardından bir psikoloji öğretmeni olarak sakin yaşantısına geri dönmüştür. Fakat bir gün çalıştığı üniversitedeki odasına postayla iki gizemli kelimenin yazılı olduğu bir mektup gelir: Beni bul. Zihnini paranoyadan kurtarabilmek için dedektifin teklifini kabul eder ve gerçekle gerçek olmayan arasındaki ince çizgide yapacağı en ufak bir hata ölümcül olacaktır.


Baştan sona gerilim dolu, şeytana dudak ısırtacak bir hikaye.


Yorum Sayısı: 2

Kesinlikle çok güzel bu kitap , merak uyandırıyor polisiye sevenlere şiddetle tavsiye edilir :)

M
Mavi  -   02.09.2016

Açıkçası bu kitaba başlarken bu kadar beğenerek okuyacağımı tahmin etmiyordum.Anlatımı güzel, sürükleyici ve kendini bir çırpıda okutan harika bir polisiye. Polisiye sevenlere tavsiye ederim, ben severek okudum

N
Nuray Durmuş  -   07.03.2016