Beynin Akıllıca Yönetimi
% 20indirim

Beynin Akıllıca Yönetimi

İnsan Beyninin Yapısı Gelişimi ve Etkili Kullanımı
  • 25,00 TL20,00 TL

    hopi kampanyası
    1,00 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Yrd. Doç. Dr. Süreyya Yılmaz, Sakaryalnın Karasu ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Karasulda tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra, Almanya'da Hochschule Bochum İşletme Mühendisliği Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Uluslararası şirketlerde yaklaşık yirmi yıl orta ve üst düzey yönetici olarak çalıştı. 


Kariyerine akademisyen olarak devam etmeye karar verince, 2010 yılında Beykent Üniversitesi'nde İşletme Yönetimi doktora programına başladı ve bu eğitimini "Duygusal Yetenek ile Temel Yetenekler Arasındaki İlişkiler ve İşletme Performansına Etkileri" konulu doktora tezini yazarak 2012 yılı sonunda tamamladı. Doktora tezi danışmanları olan Prof. Dr. Halit Keskin ve Prof. Dr. Ali Ekber Akgün ile birlikte ortak yazarı olduğu, "Örgütlerle Duygusal Zeka ve Duygusal Yetenekler" adlı yayınlanmış bir kitabı bulunmaktadır. 


Marmara Üniversitesi İşletme fakültesi Almanca İşletme ve Yeditepe Üniversitesi Almanca Uluslararası İşletme Yönetimi Bölümlerinde yarı zamanlı Öğretim Görevlisi olarak, Yenilik Yönetimi, Uluslararası Yönetim ve İnsan Kaynakları Yönetimi dersleri vermiştir. IS Eylül 2014 tarihinden itibaren, T.C. Üsküdar Üniversitesi sağlık Bilimleri fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü'nde Yardımcı Doçent kadrosunda görev Yapmakta olan Süreyya Yılmaz, ileri düzeyde Almanca ve İngilizce bilmektedir. "Okumak ve yazmak, öğrenmek ve öğretmek" olarak beklediği yaşam amacını kararlılıkla sürdürmektedir.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.