Big Boss
% 28indirim

Big Boss

NeoTürkiye'nin Panzehiri Hafızadır
  • 19,00 TL13,68 TL

    hopi kampanyası
    0,68 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bir Recep Tayyip Erdoğan Kitabı


Bu kitaptaki karakterler, olaylar tamamen gerçektir. Gerçek bir yaşam öyküsüdür…


NeoTürkiye’de gerçek kor bir ateş gibidir. Gerçeğe dokunmaya hazır mısınız? Her sayfa çevrildiğinde karşınıza bir başka Tayyip Erdoğan çıkacak. 13 yıldır evde, sokakta, okulda, işte hep o var. Oysa, bilinmeyeni bilinenden daha çok. Tuhaf ilişkiler, esrarengiz olaylar, kriminolojik adamlar.


Kimdir Recep Tayyip Erdoğan?


Gerçekten biliyor musunuz? Algı yerine gerçeğe dokunmak istiyor musunuz?


Big Boss, ateşten korunmak için ateşten uzaklaşmıyor. Ateşin içine giriyor. Gerçek bir gazetecinin yapması gerektiği gibi… 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaşamöyküsü hiç böyle anlatılmadı. Big Boss, gerçeğe doğru atılmış yürekli bir adımdır. NeoTürkiye bir zehirdir.  O zehrin panzehiri ise gerçeğe sahip çıkmak ve hafızadır.


            Bir toplumun ne halde olduğunu görmek istiyorsanız, bir milletin bataklığın içerisine batarak nasıl yok olduğunu görmek istiyorsanız, insanların çıkarları uğruna nasıl çirkinleştiğini görmek istiyorsanız, Mustafa Hoş, Big Boss eserini mutlaka okuyunuz. Bu eseri okuduktan sonra önce çok üzülecek ve sonra bizi kimler, ne zaman bu hale getirdi diye uzun uzun düşünecek ve sonrada yaşadığınız toplumun, daha doğrusu ait olduğunuz toplumun geldiği bu hal için gözyaşı dökeceksiniz. Bu eserde, iktidarı veya onun liderini sevdiği için değil, sırf ondan sağlayacağı rantlar için öven insanların, yalakalıkta nasıl sınır tanımadığına şahit olacaksınız. Bugün yalakalık yapmak için kendilerini, dinden imandan çıkaracak sözler sarf edebilecek kadar gözü dönmüş insanlar, yalakalık yaptıkları lider iktidardan ayrılıp, gücünü kaybettiği zaman ise onun yanında yer almayacaktır. Çünkü gücünü kaybetmiş bir liderin yanında yer alacaklarına, yaltaklanacak başka bir kapı ararlar.

            Toplumumuzda yaşanan süreci doğru algılayarak, olayları doğru okumak isteyen insanlar, Mustafa Hoş, Big Boss eserinden mutlaka istifade etmelidir. Bu eseri okuyabilmeniz için illa siyasetten anlamanız gerekmiyor. Yazar, bunu düşünmüş olacak ki, eserini siyasetten anlayan ya da anlamayan herkesin anlayabileceği bir üslupta kaleme almıştır. Muhalif okurlar, bu eserin kapak resminden rahatsızlık duysalar da kapağını, kitap cildiyle ciltleyerek bu rahatsızlıklarından kurtulabilirler. Günümüzün buhranlı geçen siyaset sahnelerinin, arka planında neler olduğunu bilmek istiyorsanız, bu eseri vakit kaybetmeden elinize alın ve okumaya başlayın.

            Mustafa Hoş, Big Boss eserinde okurlar, bilmedikleri ya da bilemedikleri ayrıntılar ile de karşılaşacaklar ve şaşkına döneceklerdir. Bu eser, bazı kesimler tarafından yanlı gösterilmeye çalışılsa da kesinlikle yanlı bir eser değildir. Sadece ülkemizde yansıtılmak istenenden farklı bir tarzda kaleme alınmış bir eserdir. Yazar, bu eserinde bir siyasi lider hakkında geçmişten günümüze kadar yapılan değerlendirmeleri başarılı bir şekilde okurlarına aktarmaya çalışmıştır. Ayrıca bu eserin içeriğinde yer alan bilgilerin çoğunluğu gündemi uzun süre işgal ettiğinden dolayı kitabı okurken, olayları hiç yabancılamayacaksınız.    

            Mustafa Hoş, Günaydın Türkiye ve Pişti gibi programlarda Metin Uca ile birlikte çalışmıştır. Yazar, bugüne kadar çeşitli basın ve yayın kuruluşlarında çalışmıştır

Yorum Sayısı: 1

Mustafa Hoş, Big Boss eserinde Recep Tayyip Erdoğan’ı incelemiştir. Bu eseri okuduktan sonra yaşamımızın her alanına nüfus etmiş ve günde adını defalarca duyduğumuz Recep Tayyip Erdoğan’ı, yeterince tanımadığımızın ve sadece bizleri anlatılan tarafıyla bildiğimizin farkına varacağız. Bu eseri okurken en çok ihtiyaç duyacağınız şeylerden biriside yorum gücünüz olacaktır. Çünkü okuduklarınızı doğru yorumlamanız gereken bir eserdir. Recep Tayyip Erdoğan’ı, tüm yönleriyle tanımak ve hakkında doğru...devamını oku

M
Mustafa Elibol  -   30.06.2016