Bilgi Kültür Takvimi 2017
% 30indirim

Bilgi Kültür Takvimi 2017

  • 19,90 TL13,93 TL

    hopi kampanyası
    0,70 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bilgi ve Kültür Takvimi, arkasındaki mukavva düzenek sayesinde masada ya da duvarda kullanılabilen yapraklı bir takvimdir. Ön sayfalarda yer alan ve her günü özel kılan bilgiler, resimlerle desteklenmiştir. Arka sayfalar ise aşağıdaki başlıklardan oluşmaktadır.


Soru: Genel kültürünüze katkı sağlayacak sorulardan oluşur. Her sorunun cevabı bir sonraki gün soru bölümünün sağ alt köşesinde yer alır.


Anekdot: Tarihte yaşanmış ilginç olaylar, önemli insanlardan hikayeler, hazır cevaplar, ilginç olaylara bilimsel açıklamalar ve daha birçok anekdot bu bölümde yer alır.


İlginç: Uzay, hayvanlar, tarih, coğrafya, spor, genel kültür gibi çok çeşitli kategorilerde ilginizi çekebilecek bilgiler derlenmiştir.


Kitap: Tüm zamanların en çok satan ve en beğenilen kitaplarından alıntılar...
Pratik Bilgi: Günlük hayatınızı kolaylaştıracak, kişisel gelişiminize katkı sağlayacak pratik bilgiler...


Ne Diyoruz?: Sıkça kullanılan ancak çoğu zaman kökenini bilmediğimiz kelimeler, atasözleri, deyimler gibi kelime dağarcığınızı geliştirecek yepyeni bir bölüm...


Yorum Sayısı: 1

Çok şirin, hediyelik bir takvim. Tasarımı gayet güzel ama içeriği harika. Büyük emek var belli. Bilgiler özenle araştırılmış. Öğrencilere özellikle tavsiye ederim, kültürel yönü de başarılı.

S
Sefa Seymen  -   19.11.2016