Bir 2023 Senaryosu - Başkan'lı Yıllar
% 25indirim

Bir 2023 Senaryosu - Başkan'lı Yıllar

  • 19,00 TL14,25 TL

    hopi kampanyası
    0,71 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Recep Tayyip Erdoğan’ın Yaşamı Üzerine Kurgulanmış İlk Politik Kurgu Roman!


Başkan, ikinci defa ve rekor bir oyla seçildiği akşam, konuştu:

"Avrupa, insanın şahsiyetini ve insana ait değerleri yücelterek; Kuzey Amerika, bilime ve üretime yatırım yaparak, affedilmez günahlarının cezasını şimdilik ertelerken; sermayeyi önceleyen insansız para politikalarıyla, hem kendi coğrafyalarında ezilen sınıfların, hem de, diğer coğrafyalarda mahrumiyet içinde kıvranan kitlelerin zenginliğe ve zenginlere yönelen hiddetini, her geçen gün, biraz daha artırmaktalar.

Bu durumun, böylece devamı imkansız görünüyor. Devamı halinde, devletler ve milletler arasında cereyan edecek bir savaştan çok, sosyo-ekonomik sınıflar arası bir savaşın patlak vermesi, kuvvetle muhtemel. Böylesi bir savaşın bir yanında, fırsatçı, anarşist ve enternasyonal örgütlenmeler, diğer yanında ise, meşru yönetimler konum alacaklar.

Bu savaş, ancak ve ancak, üst gelir grubuna dahil ülkelerdeki meşru yönetimlerin, alt sınıflara mensup tüm dünyalılara, ama, özellikle de, Asyalı ve Afrikalılara pozitif ayrımcılık uygulamasıyla ve küresel bir işbirliği ile önlenebilir. Aksi halde, dünyalılar olarak hepimizi, füzelerin namlusunda bir esaretin beklediği günler yakındır."


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.