Bir Ay Günlüğü Kitabı : Scarlet
% 20indirim

Bir Ay Günlüğü Kitabı : Scarlet

  • 25,00 TL20,00 TL

    hopi kampanyası
    1,00 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Mekanik ustası sayborg Cinder hapishaneden kaçma planları yapıyor ancak bunu başarabilse bile dış dünyanın tehlikelerine karşı kendini nasıl koruyacak?


Dünya’nın diğer ucunda, Scarlet Benoit’nın büyükannesi günlerdir kayıp. Scarlet büyükannesini bulmasına yardımcı olabilecek bir sokak savaşçısı olan Wolf’la tanıştığında, başta bu yabancıya güvenmekte tereddüt ediyor. Ne de olsa sokaklar ‘kurt’larla dolu!


Yolları kesişen Scarlet, Wolf ve Cinder birlikte esrarengiz bir maceraya atılırken onları bekleyen yeni bir gizemden habersizler. Şimdi üç masal kahramanı da Ay Ülkesi kraliçesinin hep bir adım önünde olmak zorunda. Çünkü kötü kalpli kraliçe, yakışıklı prensi kendi kralı ve esiri yapmak için elinden geleni ardına koymayacak.


Cinder Hakkında:


“Sayborglar arasında bir beyaz atlı prens.”


- The Wall Street Journal


Marissa Meyer, Washington’ın Tacoma kasabasında doğup büyüdü. Henüz küçük bir çocukken kitaplara aşık olan Marissa, ergenlik yıllarından beri gençlik edebiyatı üzerine çalışıyor. Peri masallarına da büyük bir sevgi besleyen Marissa, gençlik günlerinden beri bu masalları yeniden kurguluyor ve bu tutkusundan da vazgeçecek gibi görünmüyor.


Yorum Sayısı: 2

Cinder, Cress, Levena vardı, Winter'ı da aldım ancak Scarlet stoklara geri dönmediğinden devam edemiyorum seriye :(( Halbuki çok güzel, müthiş bir hayal gücüyle yazılmış, fantastik veya bilim kurgu sevmeyenlerin bile şans verebileceği türden bir kitap. Umarım yeni baskılar çabuk çıkarda çok beklemem

R
Rumeysa Topçuoğlu  -   03.04.2016

kesinlikle akıcı ve harika bi kitaptı bitince etkisinden çıkılmıyor

M
Merve Çelikkan  -   21.09.2016