Bir Kadının Hayatından 24 Saat
% 25indirim

Bir Kadının Hayatından 24 Saat

  • 10,00 TL7,50 TL

    hopi kampanyası
    0,38 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bir Kadının Hayatından 24 Saat e-kitabı

Riviera’da eşi ve iki kızıyla tatil yapan 33 yaşındaki Henriette bir gece ansızın ortadan kaybolur. Kusursuz bir evliliği olduğu sanılan genç kadının, nasıl ve neden ortadan kaybolduğu dedikodu konusu olur. Pansiyonda kalanların hepsi kadını yargılamaya başlar, ancak anlatıcımız onu savununca tartışma alevlenir; masadaki yaşlı ve zarif bir İngiliz hanımefendi de anlatıcıya, gençliğinde başından geçen unutulmaz, inanılmaz bir 24 saatin hikayesini anlatmakta ısrarcı olur. Bu 24 saat içinde hissettiklerinin bir saniyesi bile aklından çıkmamıştır. Bu kadının yaşadıklarını neden bir yabancıyla paylaştığını Zweig en sonda açıklar. Stefan Zweig, başarılı bir karakter yaratıcısı; diğer yapıtlarında olduğu gibi burada da müthiş bir gözlem gücüyle, kahramanlarının iç dünyalarını okurun gözlerinin önüne seriyor, inandırıyor ve etkiliyor.


Yorum Sayısı: 3

Bay Zweig'ten okuduğum ilk kitaptı. Gayet akıcı olmasının yanında derin izlerde bırakabilir. Sonu çok güzeldi, Zweig ile tanışmak için ideal bir kitap.

S
Serhat Can Kacan  -   13.03.2016

Elinizden bırakamayacağınız bir kitap. 24 saat içinde bir kadın ne yaşayabilir? Gerçekten çok sürükleyici :)

B
Büşra Kaynak  -   10.03.2016

yine harika bir karakter tahlili var kitapta; hikaye içinde hikaye, okumayı daha bir keyiflendiriyor. ayrıca bu basımın çevirisi çok güzel.

Z
Zeynep Dilara Öztunç  -   23.02.2016