Bir
% 19indirim

Bir

Aklını İmkansızlığa Açabilirsin
  • 15,00 TL12,15 TL

    hopi kampanyası
    0,61 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Ölüm bir son mu, yoksa başlangıç mı?


Davranış bilimleri ve insan beyni üzerine araştırmalar yapan bir akademisyen geçirdiği bir kaza sonrasında bazı insanların başlarında aura benzeri ışıltılı alanlar görmeye başlar. Buna bilimsel olarak hiçbir açıklama getirilemez. Fakat o her geçen gün daha sıra dışı olaylar yaşamaya devam eder. Dünyadaki hayatı ve gerçekliğe dair sahip olduğu tüm bilgileri sorgular hale gelmiştir. Yaşadıklarına ışık tutmak için araştırmalarını derinleştirdikçe tarihte iz bırakmış olan pek çok bilim insanı ve sanatçının bugüne kadar ortaya çıkmamış gizli mesajlarıyla karşılaşır.
O artık kuantum fiziğinden paralel evrendeki eş izlerine, noetik biliminden dünya dışı medeniyetlere kadar uzanan büyük bir labirentin içinde yolunu bulmakta zorlanmaktadır. Bu dünyadaki hayatın gerçek mi yoksa bir yanılsama mı olduğu sorusuyla yüzleşmeye koyulur.
Bir akşam gördüğü bir rüya evrenin ve bu dünyadaki varoluş nedeninin sırlarını çözmek için ona çok değerli bir ipucu sunar. Artık paralel evrenle ilişki kurabilmektedir ve bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Çünkü evrenin baş mimarı ile yüzleşerek ölümün gizemini çözmenin zamanı gelmiştir.


Yazar Hakkında:


Eğitim uzmanı Ethem Kocabaş tipoloji, nöroloji, kuantoloji, psikoloji ve genetik konularında araştırmalar yapmakta ve bu bilim dalların-da Türkiye çapında yürütülmekte olan çeşitli projelere destek vermektedir. Kocabaş, çok sayıda üniversite öğretim üyesinin desteğiyle Türkiye’de ilk defa mesleklerin zihin süreçlerine göre analiz edilmesi konu-sunda özel bir proje başlatmıştır ve Ethem Kocabaş Nöro Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nin kurucularındandır. Eğitim kavra-mında zihin süreçlerinin tipoloji ve nöroloji bilimleriyle sentezlenmesi konusunda faaliyette bulunan merkezde, halen eğitim uzmanı ola-rak çalışmalarına devam etmektedir.


Yazarın Altın Kitaplardaki Diğer Kitapları:


Zihnin Şifresi, Zihinsel Uyanış, Hep Çocuk Kaldık, Zihni Özgürleştirmek, Liderliğin Zihin Kodları, Müzik ve Zihnin Gizemleri


Bir

Bir

Ethem Kocabaş

13,77 TL
Liderliğin Zihin Kodları

Liderliğin Zihin Kodları

Ethem Kocabaş

10,53 TL
Zihni Özgürleştirmek

Zihni Özgürleştirmek

Ethem Kocabaş

19,44 TL
Hep Çocuk Kaldık

Hep Çocuk Kaldık

Ethem Kocabaş

17,82 TL
Zihinsel Uyanış

Zihinsel Uyanış

Ethem Kocabaş

16,2 TL
Zihnin Şifresi  Ben Kimim?

Zihnin Şifresi Ben Kimim?

Ethem Kocabaş

13,77 TL
Müzik ve Zihnin Gizemleri

Müzik ve Zihnin Gizemleri

Ethem Kocabaş

21,06 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.