Bir Millet Uyanıyor:7-Ölüm Dağları Bekler-Cudi Dağı

Bir Millet Uyanıyor:7-Ölüm Dağları Bekler-Cudi Dağı

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Vatan, millet, devlet... Bayrak, sancak, asker... Onur, şeref, namus... Dil, sanat, edebiyat... Din, iman, inanç... İdeoloji, kültür, medeniyet... bizim dokunulmazlarımızdır. Ve aslında "asla ve asla" terk edemeyeceğimiz mevzilerimizdir. Eğer bu mevzilerimizi boş bırakır ya da terk edersek, o mevzilere düşman girer. Ve oralardan ateşe boğar bizleri.... Bir milletin olmazsa olmazıdır, dokunulmazlar. Ve bunlara dokundurtmayarak ayakta kalınır, ancak...
Direnç ancak böyle üretilebilir... "

O halde hangi kesimden olusak olalim, 'teslim olmamak' için, biraraya gelmek, ortak bir direnişe yönelmek, millet olarak uyanmak zorundayız.

Türkiye Cumhuriyeti'ni korumak ve savunmak kararlılığında olan herkes için, Atilla İlhan'ın yönetiminde hazırlanan "Bir Millet Uyanuyor" dizisinin yedinci kitabı olan Ölüm Dağları Bekler "Cudi Dağı", Türk Silahlı Kuvvetleri'nin acı ile onur yazan 1'inci ve 'nci Komando Tugaylarında, Özel Kuvvetlerinde komutanlıklar yapmış ve Kuzey Irak'ta adı bilinmez bir dağın başında soğuk bir ekim gecesinin son demlerinde yaralanmış Abdullah Ağar tarafından kaleme alındı.

Bu dizi, bizi uykumuzdan uyandırmak amacıyla hazırlanmıştır.
Parola: Vatan
İşaret: Namus


IŞİD ve Irak

IŞİD ve Irak

Abdullah Ağar

30,6 TL
5.TİM

5.TİM

Abdullah Ağar

13,05 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.