Birlikte Söyleme ve Çalma İçin Dağarcık Demet
% 19indirim

Birlikte Söyleme ve Çalma İçin Dağarcık Demet

  • 44,00 TL35,64 TL

    hopi kampanyası
    1,78 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Eğitim Durumu


1971 yılında Kütahya'da doğdu. İlk-orta ve lise öğretimini Kütahya'da tamamladı. 1993 yılında Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümünü bitirdi. 1996 yılında Selçuk Üniversitesi'nden 'Bilim Uzmanlığı'nı' 2005 yılında iste Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Müzik Anabilim'dan 'Doktorasını' aldı. 2006 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. 2010 yılında Doçent oldu.


Çalışma Hayatı


1993 Yılında Niğde Üniversitesinde Müzik okutmanı olarak göreve başladı. 2000 yılında üniversitedeki görevinde altı arkadaşıyla beraber istifa etti. 2001 yılında Kütahya iline öğretmen olarak atandı ve Anadolu Güzel Sanatlar Lisesine görevlendirildi. 2006 yılında AKÜ Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümünde Yrd. Doç. Dr. olarak göreve başladı. 2011 Yılında doçent olarak atandı.Halen müzik bölümü, müzik anasanat dalı başkanı ve kanservatuvar müdürü olarak görevini sürdüren Türkmen evli ve üç çocuk babasıdır.


Dersleri


Müzikte Pedagojik Metotlar,Araştırma Yöntemleri, Sistematik Müzikoloji Çalışmaları, Türk Müziğinde Çokseslilik Uygulamaları


Yayınları


Müzik eğitimi ve müzikoloji alanlarında ulusal ve uluslararası bilimsel toplantılarda bildirileri, mesleki ve hakemli dergilerde makaleleri, ''müzik eğitimi, oda müziği-orkestra, çocuk şarkıları' alanlarında kitapları yayınladı.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.