Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi
% 28indirim

Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi

Türk Halkının En Çok Sıkıntı Çektiği Kronik Hastalıklarda En Etkili 60 Bitkisel Kür
  • 17,00 TL12,24 TL

    hopi kampanyası
    0,61 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Kanserden diyabete, romatizmal hastalıklardan astım ve tiroide… Hastaya zarar vermeden tedavi etmenin en etkin yolu fitoterapi!


“Kimyasal ilaçlar, aşılar ve kemoterapi bütün dünyada tartışılıyor artık. Kimi hastalara faydaları var, senelerdir uygulanmalarının gerekçesi de bu. Peki ya yan etkileri? Bazen yan etki çok daha büyük olabiliyor, hasta faydadan çok zarar görebiliyor. Oysa tıp biliminin düsturu neydi: Primum nihil nocere! Önce zarar vermeyeceksin!


Hastaya zarar vermeden tedavi etmenin yolu ise fitoterapi biliminden geçiyor. Bu bilim yetkin doktorların kontrolünde olduğu sürece, bitkisel ekstreler ve bitkisel ilaçlarla ağır yan etkilere maruz kalmadan iyileşmek mümkün.


20 yıllık klinik tecrübemle bitkilerin iyileştirici gücüne bizzat tanık oldum, binlerce hastayı tedavi ettim. Ağrıları nedeniyle ağlayarak, yürüyemeyecek halde gelip tam şifayla iyileşmiş romatizma hastaları; sağlığına kavuşup insülin kullanmayı bırakan diyabet hastaları ve vücudunda tümörden eser kalmamış kanser hastaları…


Bu kitapta kronik hastalıklarda en etkili kürleri ve savaş stratejilerini sizinle paylaştım. Hekimlik deneyimim bana insan vücudunun bir bütün olduğunu öğretti. Bu mucize yapıyı sadece pankreastan, sadece tümörden, sadece eklemden, birbirinden bağımsız küçük küçük parçalardan ibaretmiş gibi görürseniz yolunuzu kaybedersiniz. Esas olan hastanın bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek, hayatında olumlu değişiklikler yapması için yönlendirmek, hastalıklarla savaşma kabiliyetini geri kazandırmaktır.


Mutluluk Kürleri

Mutluluk Kürleri

Ümit Aktaş

15,84 TL
İlaçsız Yaşam

İlaçsız Yaşam

Ümit Aktaş

12,96 TL
Anarşizm

Anarşizm

Ümit Aktaş

9,66 TL
Okuma Serüveni

Okuma Serüveni

Ümit Aktaş

9,3 TL
Yeşil Vadi

Yeşil Vadi

Ümit Aktaş

11,73 TL
Çağımızın Tanıkları

Çağımızın Tanıkları

Ümit Aktaş

10,00 TL
Yolda Olmak

Yolda Olmak

Ümit Aktaş

15,75 TL
Edebiyat, İdeoloji ve Poetika

Edebiyat, İdeoloji ve Poetika

Ümit Aktaş

13,11 TL
Musa ve Yol Arkadaşı

Musa ve Yol Arkadaşı

Ümit Aktaş

11,04 TL
Rüya

Rüya

Ümit Aktaş

11,04 TL

İnsanlar, günümüzde fitoterapi yani bitkisel yollarla tedavi yöntemleri yerine kimyasal yollarla üretilmiş olan ilaçlarla tedavi yöntemlerini seçmektedir. Kimyasal yollarla tedavi yöntemi ise insanların iç organlarına zarar vermekte ve özellikle sürekli ilaçla tedavi yöntemlerinde insanların iç organlarının tükenmesine yol açacak sonuçlar doğurabilmektedir. Ümit Aktaş, Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi eserinde bitkisel yollarla yapılan tedavilerin yöntemlerini okurlarına aktarmakta ve onlara, bu bitkisel tedavi yöntemleri ile hiçbir kimyasal ilaç kullanmadan hastalıklarınızdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz mesajını vermektedir. Üstelik bu tedavi yöntemleri sadece basit rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmamakta kanser, diyabet, tiroid gibi ağır hastalıkların bitkisel yollarla tedavi yöntemleri de bu eserin içeriğinde açıklanmaktadır.

            Dünyada teknolojinin gelişmesinin insanlara sağladığı en büyük fayda insanları bilinçlendirmesi olmuştur. Bu bilinçlenmenin sağlık konusunda insanları daha dikkatli davranmaya sevk etmesi gerekirken insanlar, bilinçlendikçe ilginçtir ama kimyasal ilaçlara daha çok rağbet etmekte ve bitkisel tedavi gibi alternatif tıp yöntemlerini dışlamaktadır. Bugün dünyada kanser tedavisinde kullanılan kemoterapi yöntemi, hastalıkların tedavisinde kullanılan kimyasal ilaçlar, hatta çocuklara vurulan aşılar bile tartışılırken insanlar, bu tartışmalara anlamsız şekilde kulaklarını tıkamaktadır. Ümit Aktaş, Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi eserinde tıp biliminin ana prensibi olan önce zarar vermeyeceksin ilkesinden günümüzde çok uzakta olduğunu belirtmiş olup, ilaçların insanlara yan etkileri neticesinde faydadan çok zarar verdiğini savunmuştur.

            Bitkisel ilaçların tedavi edici etkisi yoktur diyen insanlar, bunu hangi mantıkla söylüyor anlamak mümkün değildir. Çünkü kimyasal ilaçların yaygın olmadığı eski dönemler incelendiği zaman insanların, bu bitkisel tedavi yöntemleri ile şifa bulduğu rahatlıkla görülmektedir. Hem de bitkisel yollarla iç organlarına herhangi bir zarar vermeden tedavi oluyorlardı. Bu nedenle de insanlar, geçmiş dönemlerde sağlıklı bir şekilde uzun yıllar boyu ömür sürebiliyorlardı. Ümit Aktaş, Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi eserinde günümüzde fitoterapinin geçmiş dönemlere göre çok daha gelişmiş olduğunu ve bu konuda uzman doktorlar eşliğinde bitkisel tedavi yöntemlerinin uygulanması halinde insanların, iç organlarına herhangi bir zarar vermeden sağlıklarına tekrar kavuşabileceğini savunmuştur.

Ümit Aktaş, 1970 yılında dünyaya gelmiştir. Fitoterapi alanında eğitim alan ilk Türk hekimlerindendir. Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde Tıp eğitimi almıştır. Fitoterapi alanında yüksek lisans yapmıştır.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.