Biyopsilerin Yorumu: Frozen İnceleme
% 6indirim

Biyopsilerin Yorumu: Frozen İnceleme

 • 135,00 TL126,90 TL

  hopi kampanyası
  6,35 Paracık
  Babil.com'da 60> TL ve üzeri ücretsiz kargo kampanyası
 • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Biyopsi yorumları serisinin bir volümü olan, Biyopsilerin Yorumu: Frozen İnceleme kitabının ikinci baskısı birkaç intaoperatif konsültasyon seçeneğinden biri olan frozen incelemeyi ele almaktadır. Klinik problemlerin, özellikle tümörlerin yönetiminde frozen incelemenin pratikte kullanımını örneklerle açıklamaktadır. Hasta bakımı talepleri, uygulama, yorumlama ve sonuçlarının bildirimi için gerekli pratik teknikleri de içerecek şekilde frozen incelemenin öneminin ve sınırlamalarının bilinmesini gerektirmektedir. Her ne kadar frozen inceleme odak noktası olsa da, kitabın ardındaki ana fikir intraoperatif konsültasyon ve hasta yönetimidir.


Bu baskıda pediatrik patoloji konusundaki bölümün revizyonu yanı sıra, organ sistemi temelli bölümlerin güncellemesine önem verilmiştir. Ayrıca hematopatoloji ve yayınlanmış literatürün derlemesini içeren iki yeni bölüm eklenmiştir.


Bu kitabın hedefi yalnızca frozen inceleme uygulamasında güncellenmiş bilgi sağlamak değil, ayrıca genel cerrahi patoloğunun hastaların tedavisinde oynayabileceği rolünün açıklanmasına yardımcı olmaktır.


Özellikler: • Artefaktlarıyla birlikte gerçek frozen kesitlerden histolojik resimler

 • Güncellenmiş ve genişletilmiş metin

 • Cerrahi patoloğun standart hematoksilen ve eosin kesitlerde ve imprintlerde morfolojik uzmanlığı üzerinde yoğunlaştırılan vurgu

 • Kitapta 400'ün üzerinde renkli resim


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.