Boomco Dual Defender Oyuncak Silah

Boomco Dual Defender Oyuncak Silah

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri


BOOMco. ile Tam İsabet! BOOMco. Dual Defenders kapışma setinde, birbirinden farklı tasarımda iki Farshot fırlatıcı bulunuyor. Fırlatma aksiyonu bu fırlatıcılarla iki kat daha eğlenceli! Her fırlatıcının atış mesafesi 21 metre. Bu fırlatıcıların üstünde, istendiği zaman çıkartılabilen Smart Stick kalkanları bulunur. Bu teknoloji sayesinde rakibinin dartlarını ele geçirebilir ve onlara karşı kullanabilirsin!  • Birbirinden farklı desenleri olan iki tek atışlı fırlatıcı ile fırlatma aksiyonu ikiye katlanıyor!

  • 21 metreye varan menzille tek atış hassasiyeti.

  • Kabza kısmında fazladan iki dart için saklama yeri.

  • Yerinden çıkarılabilen Smart Stick kalkanlar.

  • Bu pakete, 6 Smart Stick dart ve bir Smart Stick hedef dahildir.

  • 6 yaş ve üzeri


Oyunda Devrim
Fırlatıcı ve ekipman serimiz, oyun tarzını tamamen değiştirecek! BOOMco. ürünlerindeki Smart Stick teknolojisi sayesinde, tüm BOOMco. dartları tüm BOOMco. hedeflerine kusursuz yapışıyor. Artık attığın dartların nereye isabet ettiğini anında görebilirsin!


Harika Atış!
BOOMco. fırlatıcılar, şık hatları ve çarpıcı açılarıyla müthiş havalı görünüyor. Bu fırlatıcılar, Smart Stick teknolojisi, uzun atış menzili ve oyunu daha da eğlenceli hale getiren sürprizleriyle müthiş bir fırlatma deneyimi yaşatıyor.


Dual Defenders Farkı
Kendine bir oyun arkadaşı bul! Çünkü BOOMco. Dual Defenders fırlatıcı paketinde, birbirinden farklı desenleri olan iki Farshot fırlatıcı bulunuyor. Fırlatma aksiyonu bu fırlatıcılarla iki kat daha eğlenceli! Bu iki fırlatıcı, atış hassasiyeti ve 21 metre atış mesafesi ile kapışmaların vazgeçilmezi.


BOOMco. Ekibine Katıl!
BOOMco. , heyecan dolu maceralar yaşamaya hazır havalı arkadaşlar arıyor! Bütün sınırları kaldırıp risk almaya ve müthiş bir eğlenceye hazırsan, haydi başlayalım. İhtiyacın olan tek şey, istediğin oyuna uygun olan bir fırlatıcı! O zaman arkadaşlarınla bir takım oluştur veya tek başına kapışmaya başla. BOOMco. sana müthiş bir oyun deneyimi yaşatmaya hazır! Var mısın?


Kutuda Ne Var?
Bu pakete, 2 Dual Defenders Fırlatıcı, 6 Smart Stick dart ve 1 Smart Stick hedef dahildir.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.