Boomco Farshot Mermi Atıcı Oyuncak Silah

Boomco Farshot Mermi Atıcı Oyuncak Silah

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri


BOOMco. ile Tam İsabet! BOOMco. Farshot'la 21 metreye kadar isabetli atışlar yapabilirsin. Bu fırlatıcının kabzasında iki dart sakla. Böylece fırlatıcıyı hızlı bir şekilde şarj et. Bu fırlatıcının aynı zamanda Smart Stick teknolojisiyle geliştirilmiş dönüşen kalkanları bulunur. Bu kalkanlar sayesinde rakibinin dartlarını ele geçirebilir ve kendin kullanabilirsin.  • Bu fırlatıcıyla tek atış yapıp dartlarını 21 metreye kadar fırlatabilirsin.

  • Fırlatıcının kabzasında ek olarak iki dart saklayabilirsin.

  • Smart Stick özellikli kalkanları yerinden çıkarabilirsin.

  • 3 Smart Stick dart ve bir Smart Stick hedef dahildir.

  • 6 yaş ve üzeri


Oyunda Devrim
Fırlatıcı ve ekipmanlarımız, oyun tarzını tamamen değiştirecek! BOOMco. ürünlerindeki Smart Stick teknolojisi sayesinde, tüm BOOMco. dartları tüm BOOMco. hedeflerine kusursuz yapışıyor. Artık attığın dartların nereye isabet ettiğini anında görebilirsin!


Harika Atış!
BOOMco. fırlatıcılar, müthiş tasarımlarıyla çok havalı! Bu fırlatıcılar, Smart Stick teknolojisi, uzun atış menzili ve oyunu daha da eğlenceli hale getiren sürprizleriyle müthiş bir fırlatma deneyimi yaşatıyor.


Farshot Fırlatıcı'nın Farkı
BOOMco. Farshot fırlatıcı, tek atışta, 21 metreye kadar varan uzun menzillerde isabetli atışlar yapmayı sağlıyor! Dartları yerleştir, nişan al ve fırlat! Güçlü ve kullanımı kolay olan bu fırlatıcı, kapışma alanında kullanıcısına üstünlük sağlıyor!


BOOMco. Ekibine Katıl!
BOOMco. , heyecan dolu maceralar yaşamaya hazır takım arkadaşları arıyor! Bütün sınırları kaldırıp risk almaya ve çok eğlenmeye hazırsan, doğru yerdesin! İhtiyacın olan tek şey, istediğin oyuna uygun olan bir fırlatıcı! O zaman arkadaşlarınla bir takım oluştur veya tek başına kapışmaya başla. BOOMco. sana müthiş bir oyun deneyimi yaşatmaya hazır! Var mısın?


Kutuda Ne Var?
Bu pakete Farshot Fırlatıcı, 3 Smart Stick dart, çıkarılabilen ve dönüşen kalkanlar ve 1 Smart Stick hedef dahildir.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.