Boomco Mad Slammer

Boomco Mad Slammer

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri


BOOMco. ile Tam İsabet! BOOMco. şarjör sistemine sahip BOOMco. Mad Slammer fırlatıcıyla müthiş bir atış eğlencesine hazır ol! Bu paket içerisinde, Mad Slammer fırlatıcının yanında 20 dartlık bir şarjör ile 20 dart bulunuyor. Bu dartları hızlı atış özelliğiyle, 21 metreye kadar fırlatabilirsin! Bu fırlatıcıda aynı zamanda BOOMco. fırlatıcı rayı bulunur. Bu özellik sayesinde fırlatıcına aksesuarlar takabilir ve kapışmayı daha da eğlenceli bir hale getirebilirsin. Pakete dahil iki adet Smart Stick hedefle fırlatma aksiyonunu sürdür ve kendi kapışma alanını yarat! Mad Slammer ile heyecan ve eğlence seni bekliyor!  • Çocukların dartları çok hızlı bir şekilde fırlatmalarını sağlayan seri atış özelliği ve şarjör sistemiyle müthiş kapışma!

  • 21 metre atış mesafesi!

  • Şarjöre dahil ray, BOOMco. aksesuarları takıldığında atış gücünü artırıyor.

  • Fırlatıcıya 20 dartlık bir şarjör ve 20 Smart Stick dart dahildir.

  • Bu ürüne 2 adet yapışkan arkalı Smart Stick hedef dahildir. Bu hedeflerle kendi kapışma alanını yaratabilirsin!


Oyunda Devrim
Fırlatıcı ve ekipman serimiz, oyun tarzını tamamen değiştirecek! BOOMco. ürünlerinde, Smart Stick teknolojisi bulunur. Her bir dartın ucunda ve her bir topta bulunan Smart Stick materyali, BOOMco. hedeflere ve fırlatıcı kalkanlarına yapışır. Böylece dart ve toplarını tam olarak nereye isabet ettirdiğini görebilirsin.


Harika Atış!
BOOMco. fırlatıcılar, şık tasarımlarıyla çok havalı. Bu fırlatıcılar, Smart Stick teknolojisi, uzun atış menzili ve oyunu daha da eğlenceli hale getiren sürprizleriyle müthiş bir fırlatma deneyimi yaşatıyor.


Mad Slammer Farkı
BOOMco. Mad Slammer'ın 20 dartlık BOOMco. şarjörü ve hediye 20 dartıyla seri atış eğlencesine hemen başlayabilirsin! Dahası, bu fırlatıcı, 40 dartlık BOOMco. şarjörle de (ayrı olarak satılır) çalışıyor! Seri atış için daha iyisi düşünülemez!


BOOMco. Ekibine Katıl!
BOOMco., heyecan dolu maceralar yaşamaya hazır çocuklar arıyor! Bütün sınırları kaldırıp risk almaya ve müthiş eğlenceye hazırsan, doğru yerdesin! İhtiyacın olan tek şey, istediğin oyuna uygun olan bir fırlatıcı! O zaman arkadaşlarınla bir takım oluştur veya tek başına kapışmaya başla. BOOMco. sana müthiş bir oyun deneyimi yaşatmaya hazır! Var mısın?


Kutuda Ne Var?
Bu pakete, Mad Slammer fırlatıcı, 20 dartlık şarjör ve 20 Smart Stick dart, 2 Smart Stick yapışkan arkalı hedef dahildir.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.