BoomCo Mag Blast Dynamag

BoomCo Mag Blast Dynamag

  • Geçici olarak temin edilemiyor

BOOMco. ile Tam İsabet! Şimdi çocuklar, BOOMco. şarjör sistemi sayesinde güçlenen BOOMco. DynaMag ile kapışma alanında harikalar yaratacak! Dikey şekilde yerleştirilen özel şarjör sistemi sayesinde, kapışma heyecanı artıyor. DynaMag fırlatıcıda 6 Smart Stick dart ve 6 dartlık şarjör bulunuyor. Üstelik DynaMag ile istersen 20 ve 40 dartlık BoomCo şarjörlerini de kullanabilir ve kapışma alanında harikalar yaratabilirsin. 18 metre atış mesafesi. Bu aksiyondan sonra dartlarını tekrar doldurup DynaMag ile birlikte gelen Smart Stick hedefle, atışlarının isabeti üzerine çalışabilirsin! Diğer dart şarjörleri ayrı olarak satılır.  • BOOMco. şarjör sistemi sayesinde fırlatma hızı çok yüksek!

  • İçerisinde 6 Smart Stick dart ve 6 dart kapasiteli bir şarjör bulunuyor. Aynı zamanda 20 ve 40 dartlık BOOMCo. şarjörleri ile de uyumlu. Bu sayede aksiyon kesintisiz devam ediyor!

  • Şarjör, dikey dart beslemesi sayesinde müthiş bir performans gösteriyor.

  • 18 metreye varan atış mesafesi!

  • Pakete dahil yapışkan arkalı Smart Stick hedefle atışlarının isabeti üzerine çalışabilirsin.

  • 6 yaş ve üzeri


Oyunda Devrim
Fırlatıcı ve ekipman serimiz, oyun tarzını tamamen değiştirecek! BOOMco. ürünlerindeki Smart Stick teknolojisi sayesinde, tüm BOOMco. dartları tüm BOOMco. hedeflerine kusursuz yapışıyor. Artık attığın dartların nereye isabet ettiğini anında görebilirsin!


Harika Atış!
BOOMco. fırlatıcılar, şık hatları ve çarpıcı açılarıyla müthiş havalı görünüyor. Bu fırlatıcılar, Smart Stick teknolojisi, uzun atış menzili ve oyunu daha da eğlenceli hale getiren sürprizleriyle müthiş bir fırlatma deneyimi yaşatıyor.


DynaMag Farkı
Dynamag, BOOMco. şarjör sistemi sayesinde sana maksimum güç sağlıyor. Şarjörü yerleştir, geriye çekerek doldur ve tekrar şarj etmene gerek kalmadan müthiş atış aksiyonunu yaşa!


BOOMco. Ekibine Katıl!
BOOMco. , heyecan dolu maceralar yaşamaya hazır takım arkadaşları arıyor! Bütün sınırları kaldırıp risk almaya ve çok eğlenmeye hazırsan, doğru yerdesin! İhtiyacın olan tek şey, istediğin oyuna uygun olan bir fırlatıcı! O zaman arkadaşlarınla bir takım oluştur veya tek başına kapışmaya başla. BOOMco. sana müthiş bir oyun deneyimi yaşatmaya hazır! Var mısın?


Kutuda Ne Var?
Bu pakete, bir DynaMag fırlatıcı, 6 dartlık bir şarjör, 6 Smart Stick dart ve 1 Smart Stick hedef dahildirBu ürün için ilk yorumu siz yapın.