Boomco Rapid Mandess Oyuncak Silah

Boomco Rapid Mandess Oyuncak Silah

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri


BOOMco. ile Tam İsabet! BOOMco. Rapid Madness Fırlatıcında, attığın dartların nereye isabet ettiğini görmen için müthiş BOOMco. Smart Stick teknolojisi bulunuyor. Rapid Madness Fırlatıcı, kapışma alanında sana maksimum atış gücü sağlıyor. Bu fırlatıcıyla oynamanın iki yolu var. Tekli atış ile isabet oranını arttırabilir veya saniyeler içerisinde 20 dartı art arda fırlatabilirsin. Fırlatıcı üzerinde tek tuşa basarak açılan ve rakip dartları ele geçirmeni sağlayan özel kalkanlar sayesinde arkadaşlarının dartlarını yakala ve dartları onlara karşı tekrar kullan.  • Müthiş atış gücüyle birkaç saniye içerisinde 20 dart birden fırlatır.

  • Bir tuşa basarak etkinleştirilen, Smart Stick özelliği ile dartların üzerine yapıştığı özel kalkanlar.

  • 15 metreye kadar atış mesafesi.

  • Bu pakete, 30 Smart Stick dart, 20 dartlık bir şarjör ve bir Smart Stick hedef dahildir.

  • 6 yaş ve üzeri


Oyunda Devrim
Fırlatıcı ve ekipman serimiz, oyun tarzını tamamen değiştirecek! BOOMco. ürünlerindeki Smart Stick teknolojisi sayesinde, tüm BOOMco. dartları tüm BOOMco. hedeflerine kusursuz yapışıyor. Artık attığın dartların nereye isabet ettiğini anında görebilirsin!


Harika Atış!
BOOMco. fırlatıcılar, şık tasarımıyla müthiş havalı. Bu fırlatıcılar, Smart Stick teknolojisi, uzun atış menzili ve oyunu daha da eğlenceli hale getiren sürprizleriyle müthiş bir fırlatma deneyimi yaşatıyor.


Rapid Madness Farkı
BOOMco. Rapid Madness Fırlatıcı, hava ile çalışır! Yani pil kullanmana gerek yok! Tutukluk yapmayacak şekilde özel olarak tasarlanan gövdesi ve 20 dartlık şarjörü ile saniyeler içinde şarjörü boşalt ve muhteşem bir deneyime hazır ol!


BOOMco. Ekibine Katıl!
BOOMco. , heyecan dolu maceralar yaşamaya hazır takım arkadaşları arıyor! Bütün sınırları kaldırıp risk almaya ve çok eğlenmeye hazırsan, doğru yerdesin! İhtiyacın olan tek şey, istediğin oyuna uygun olan bir fırlatıcı! O zaman arkadaşlarınla bir takım oluştur veya tek başına kapışmaya başla. BOOMco. sana müthiş bir oyun deneyimi yaşatmaya hazır! Var mısın?


Kutuda Ne Var?
Bu pakete, BOOMco. Rapid Madness Fırlatıcı, 30 Smart Stick dart, 20 dartlık şarjör ve bir Smart Stick hedef dahildir.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.