Boomco Slam Blast CFD42

Boomco Slam Blast CFD42

  • Geçici olarak temin edilemiyor

BOOMco. ile Tam İsabet! Slamblast ile dartlarını 18 metreye kadar, olabildiğinde hızlı bir şekilde, seri olarak fırlat. Ne kadar hızlı vurursan, dartların o kadar uzağa gider! Slambast fırlatıcının kabzalarında ve yan depolarında 8 Smart Stick dart saklayabilirsin. Bu fırlatıcının, aynı zamanda BOOMCo. aksesuarlarını bağlayabilmen için bir rayı da bulunuyor. Slamblast paketinde aynı zamanda arkası yapışkanlı bir Smart Stick hedef bulacaksın. Böylece kendi kapışma alanını da yaratabilirsin. Slamblast'ını ne kadar hızlı kullanabilirsin?  • Slamblast ile tek atışla hedefe isabet oranını arttır!

  • Ne kadar sert bir şekilde atış yaparsan, dartların o kadar uzağa gider.

  • Dartları 18 metre uzağa kadar fırlat!

  • Kabzalarına ve yan taraflarına 8 Smart Stick dart yerleştir, fırlatıcını hızlıca doldur ve kapışmaya kesintisiz devam et.

  • Müthiş BOOMCo. aksesuarlarını bağlaman için özel rayı var.

  • 6 yaş ve üzeri


Oyunda Devrim
Fırlatıcı ve ekipman serimiz, oyun tarzını tamamen değiştirecek! BOOMco. ürünlerindeki Smart Stick teknolojisi sayesinde, tüm BOOMco. dartları tüm BOOMco. hedeflerine kusursuz yapışıyor. Artık attığın dartların nereye isabet ettiğini anında görebilirsin!


Harika Atış!
BOOMco. fırlatıcılar, şık tasarımlarıyla çok havalı. Bu fırlatıcılar, Smart Stick teknolojisi, uzun atış menzili ve oyunu daha da eğlenceli hale getiren sürprizleriyle müthiş bir fırlatma deneyimi yaşatıyor.


Slamblast Farkı
BOOMco. Slamblast, seri atış gücünü kontrol etmeni sağlıyor. Ne kadar hızlı atarsan, dartların o kadar uzağa gider.


BOOMco. Ekibine Katıl!
BOOMco. , heyecan dolu maceralar yaşamaya hazır takım arkadaşları arıyor! Bütün sınırları kaldırıp risk almaya ve müthiş bir eğlenceye hazırsan, doğru yerdesin! İhtiyacın olan tek şey, istediğin oyuna uygun olan bir fırlatıcı! O zaman arkadaşlarınla bir takım oluştur veya tek başına kapışmaya başla. BOOMco. sana müthiş bir oyun deneyimi yaşatmaya hazır! Var mısın?


Kutuda Ne Var?
Bu pakete Slamblast fırlatıcı, 8 Smart Stick dart ve 1 Smart Stick yapışkan arkalı hedef dahildir.Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.