Boomco Stealth Ambush Oyuncak Silah

Boomco Stealth Ambush Oyuncak Silah

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri


BOOMco. ile Tam İsabet! Stealth Ambush 'un gizli ateş gücü ile tanış! BOOMco. şarjör sistemiyle 8 dartı hızlıca 21 metre mesafeye kadar fırlatabiliyor. Rakiplerin etrafını sardığında, onlara müthiş bir sürpriz yap: Stealth Ambush'un üzerindeki gizli bölmeyi yerinden çıkar ve aynı anda 3 dartı birden fırlat, BOOM! Sürpriz açılan kanatları sayesinde 6 dartı daha fırlatıcı üzerinde depolayabilir ve hızlıca cephaneni doldurabilirsin. Stealth Ambush Fırlatıcıya toplamda 17 Smart Stick dart yerleştirebilirsin. Fırlatıcının tek tuşla açılan, dönüştürülebilen ve yerinden çıkarılabilen Smart Stick özellikli kalkanları sayesinde rakibinin dartlarını ele geçir ve bu dartları ona karşı kullan!  • BOOMco. şarjör sistemiyle 8 dartı hızlıca 21 metreye kadar fırlat.

  • Ekstra dart fırlatmak için: gizli bölmesinden çıkar ve 3 dartı aynı anda fırlat!

  • Yan kanatları sayesinde 6 dartı daha fırlatıcı üzerinde depolayabilir ve hızlıca cephaneni doldurabilirsin.

  • Smart Stick kalkanları tek tuşla yerinden çıkarabilir ve fırlatıcını kalkansız da kullanabilirsin.

  • Bu pakete 17 Smart Stick dart, 8 dartlık bir şarjör ve bir Smart Stick hedef dahildir.

  • 6 yaş ve üzeri


Oyunda Devrim
Fırlatıcı ve ekipman serimiz, oyun tarzını tamamen değiştirecek! BOOMco. ürünlerindeki Smart Stick teknolojisi sayesinde, tüm BOOMco. dartları tüm BOOMco. hedeflerine kusursuz yapışıyor. Artık attığın dartların nereye isabet ettiğini anında görebilirsin!


Gizli Atış Gücü!
BOOMco. fırlatıcılar, şık tasarımları ile müthiş havalı görünüyor. Bu fırlatıcılar, Smart Stick teknolojisi, uzun atış menzili ve oyunu daha da eğlenceli hale getiren sürprizleriyle müthiş bir fırlatma deneyimi yaşatıyor.


Stealth Ambush Farkı
BOOMco. Stealth Ambush Fırlatıcının sürpriz özellikleri ve gizli dartları, sana kapışma sırasında avantaj sağlayacak!


BOOMco. Ekibine Katıl!
BOOMco., heyecan dolu maceralar yaşamaya hazır takım arkadaşları arıyor! Bütün sınırları kaldırıp risk alma ve müthiş bir eğlenceye hazırsan, doğru yerdesin! İhtiyacın olan tek şey, istediğin oyuna uygun olan bir fırlatıcı! O zaman arkadaşlarınla bir takım oluştur veya tek başına kapışmaya başla. BOOMco. sana müthiş bir oyun deneyimi yaşatacak! Var mısın?


Kutuda Ne Var?
Bu pakete, Stealth Ambush Fırlatıcı, 17 Smart Stick dart, 8 dartlık bir şarjör, tek tuşla açılan kalkanlar ve Smart Stick hedef dahildir.Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.