Boomco Twisted Spinner Oyuncak Silah

Boomco Twisted Spinner Oyuncak Silah

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri


BOOMco. ile Tam İsabet! Twisted Spinner'ın dönen namlusu müthiş. Bu namluyu geriye çektiğinde, namlu hızla dönüyor ve dart fırlatıyor! Bu şekilde dart fırlattıktan sonra, tuşa basılarak etkinleştirilen, yerinden çıkarılabilen ve dönüştürülebilen Smart Stick teknolojili kalkanlar sayesinde rakibinin dartlarını ele geçirip onları kullanabilirsin! Twisted Spinner, 21 metre atış mesafesi ile uzak hedefleri yakına getiriyor!  • Yüksek hızlı dönen namlu!

  • Bir tuşa basarak açılan, yerinden çıkarılabilen Smart Stick fırlatıcı kalkanları.

  • 21 metre atış mesafesi

  • Bu pakete, 8 Smart Stick dart ve bir Smart Stick hedef dahildir.

  • 6 yaş ve üzeri


Oyunda Devrim
Fırlatıcı ve ekipman serimiz, oyun tarzını tamamen değiştirecek! BOOMco. ürünlerindeki Smart Stick teknolojisi sayesinde, tüm BOOMco. dartları tüm BOOMco. hedeflerine kusursuz yapışıyor. Artık attığın dartların nereye isabet ettiğini anında görebilirsin!


Harika Atış!
BOOMco. fırlatıcılar, şık hatları ve çarpıcı açılarıyla müthiş havalı görünüyor. Bu fırlatıcılar, Smart Stick teknolojisi, uzun atış menzili ve oyunu daha da eğlenceli hale getiren sürprizleriyle müthiş bir fırlatma deneyimi yaşatıyor.


Twisted Spinner Farkı
BOOMco Twisted Spinner, 310 derece dönüyor ve 8 dartı ardı ardına çok hızlı fırlatıyor. Döner namlu ile sınırsız eğlence!


BOOMco. Ekibine Katıl!
BOOMco. , heyecan dolu maceralar yaşamaya hazır takım arkadaşları arıyor! Bütün sınırları kaldırıp risk almaya ve çok eğlenmeye hazırsan, doğru yerdesin! İhtiyacın olan tek şey, istediğin oyuna uygun olan bir fırlatıcı! O zaman arkadaşlarınla bir takım oluştur veya tek başına kapışmaya başla. BOOMco. sana müthiş bir oyun deneyimi yaşatmaya hazır! Var mısın?


Kutuda Ne Var?
Bu pakete, BOOMco. Twisted Spinner Fırlatıcı, 8 Smart Stick dart, tek tuşla açılan ve yerinden çıkarılabilen özel kalkanlar ve Smart Stick hedef dahildir.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.