Boomco Whipblast Mermi Atıcı Oyuncak Silah

Boomco Whipblast Mermi Atıcı Oyuncak Silah

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri


BOOMco. ile Tam İsabet! BOOMco. Whipblast Fırlatıcı, sana müthiş bir kapışma imkanı sunuyor. Bu fırlatıcıyı hızlıca çevirerek etkinleştirebilirsin. Fırlatıcı, kabzasını aşağı doğru çektiğinde şarj olur. Fırlatıcıyı sonra hızlıca öne ve yukarı doğru dairesel bir hareketle çevirdiğinde fırlatıcı 18 metre mesafeye dart fırlatır. Bu fırlatıcı, tek atışta mükemmel bir performans gösterir. Fırlatıcı aynı zamanda dört namlulu bir tasarıma sahip. Bu namlulardan birisi dart fırlatmak, diğer üçü ise dartları saklamaya yarıyor. Dahası, dönen ve yerinden çıkarılabilen Smart Stick kalkanlarıyla rakiplerinin dartlarını ele geçirebilir ve onlara karşı kullanabilirsin.  • Dart fırlatmanın yeni ve müthiş bir yolu. Fırlatıcının kabzasını aşağı doğru çekerek fırlatıcıyı şarj et ve onu hızla yukarı doğru çevirerek dartı ateşle!

  • Tek atış için tasarlanmış dört namlulu tasarım. Namlulardan biri dart fırlatmak, diğer üçü ise dartları saklamak için bulunuyor.

  • 18 metre atış mesafesi

  • Dönen ve yerinden çıkarılabilen Smart Stick kalkanlar.

  • Bu pakete, fırlatıcının yanında 4 Smart Stick dart ve bir Smart Stick hedef dahildir.

  • 6 yaş ve üzeri


Oyunda Devrim
Fırlatıcı ve ekipmanlarımız, oyun tarzını tamamen değiştirecek! BOOMco. ürünlerindeki Smart Stick teknolojisi sayesinde, tüm BOOMco. dartları tüm BOOMco. hedeflerine kusursuz yapışıyor. Artık attığın dartların nereye isabet ettiğini anında görebilirsin!


Harika Atış!
BOOMco. fırlatıcılar, şık hatları ve çarpıcı açılarıyla müthiş havalı görünüyor. Bu fırlatıcılar, Smart Stick teknolojisi, uzun atış menzili ve oyunu daha da eğlenceli hale getiren sürprizleriyle müthiş bir fırlatma deneyimi yaşatıyor.


Whipblast'ın Farkı
BOOMco. Whipblast Fırlatıcı, kolay, hızlı ve havalı bir atış şekliyle sana müthiş bir mücadele imkanı sunuyor. Bu fırlatıcıyı şarj etmek için kabzasını aşağı doğru çek, sonra fırlatıcıyı hızlıca öne ve yukarı doğru çevirerek dart fırlat.


BOOMco. Ekibine Katıl!
BOOMco. , heyecan dolu maceralar yaşamaya hazır çocuklar arıyor! Bütün sınırları kaldırıp risk alma ve müthiş bir eğlence yaşama isteğiyle doluysan, bu isteği elde etmeye çok yakın olduğunu söyleyebiliriz! İhtiyacın olan tek şey, istediğin oyuna uygun olan bir fırlatıcı! O zaman arkadaşlarınla bir takım oluştur veya tek başına kapışmaya başla. BOOMco. sana müthiş bir oyun deneyimi yaşatmaya hazır! Var mısın?


Kutuda Ne Var?
Bu pakete, Whipblast Fırlatıcı, dönüşen fırlatıcı kalkanları, 4 Smart Stick dart ve 1 Smart Stick Hedef dahildir.Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.