Borçlar Hukuku - Genel Hükümler
% 15indirim

Borçlar Hukuku - Genel Hükümler

6098 Sayılı Türk Borçlar Kanunu'na Göre Hazırlanmıştır
  • 35,00 TL29,75 TL

    hopi kampanyası
    1,49 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Alanlarında uzman hocalarımız tarafından hazırlanmış olan Borçlar Hukuku Genel Hükümler kitabımız 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu’na göre hazırlanmış bir eserdir. Kitabın her basısında olduğu gibi 9. basıda da güncel değişiklikler kitaba işlenmiştir.


Borçlar Hukuku Genel Hükümler kitabı asıl olarak konu anlatımı esas alınarak hazırlanmış olup, Hukuk Fakültesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi öğrencileri için Borçlar Hukuku Genel Bilgileri çok ayrıntıya girmeden sistematik olarak vermeyi amaçlayan yardımcı kaynak niteliğinde bir eserdir. Ayrıca kitabın her bölümünün sonuna o konuyla ilgili çıkmış ayrıntılı cevaplı Adli Yargı Hakim ve Savcı Adaylığı Yarışma Sınavı, İdari Hakim Yargı Adaylığı Sınavı ile KPSS soruları eklenmiştir. 818 sayılı Borçlar Kanunu’nu zamanında sorulan sorular da 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu’na göre ayrıntılı çözülmüş, farklılıkların bulunduğu haller, ayrıntılı olarak belirtilmiştir. 


Kitabın son bölümünde hakimlik ve diğer sınavlar esas alınarak her biri otuz sorudan oluşan beş ayrı deneme sorularına yer verilmiş, bu sorular da ayrıntılı olarak cevaplandırılmıştır.


Kitabın okuyuculara faydalı olmasını diliyoruz.


Yorum Sayısı: 1

Hukuk fakültesinde borçlar hukuku sınavlarına hazırlanmak için de kullanılabilir.

İ
İrem Üstüntay  -   10.02.2016