Borçtan Kurtul Allah Aşkına!
% 20indirim

Borçtan Kurtul Allah Aşkına!

  • 24,00 TL19,20 TL

    hopi kampanyası
    0,96 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bu harika aslanın bakışlarına ve gücüne bu kitabı okuduktan sonra sen de sahip olacaksın.


Hayalindeki borçsuz hayat için, bu kitabın bir kaç sayfasını oku, ne demek istediğimi anlayacaksın.


Neden borçtan kurtulamıyorsun? Senden gizlenen tüm sırları bu kitapta paylaştım!


19 senede ödeyebildğim borçlarımı bu kitaptaki sırlarla nasıl 18 ayda ödediğimin yer yer hüzünlü ama sonu mutluluk olan hikayesini seninle paylaşmak istedim.


Bu kitaptaki borçtan kurtulma tekniklerini uygulayan kişilerin hikayeleri de sana ilham verecek. Örneğin; Bir ev hanımı, iş adamı kocasının inanılmaz borcunu nasıl kapattı?


İşsiz kalmış borçlu birisi nasıl 1 senede borçlarından kurtuldu?


İşini sevmeyen genç kadın, hangi Pasif Gelir tekniklerini kullanarak hayalindeki işe kavuştu?


Üniversitede telefon faturasını ödeyemeyen genç çocuk, hangi gizli para teknikleriyle milyoner oldu?


Emekli maaşı banka kredisine giden öğretmen, Latte Etkisi ile borçlarını nasıl kapattı?


Daha ne kadar borçlu yaşayacağına şimdi sen karar ver?


Yorum Sayısı: 4

Bu kitap son dönemde yazılmış en iyi kişisel gelişim kitaplarından bir tanesi. Biliyorum çünkü çıkan tüm kişisel gelişim kitaplarını okuyorum. Kitabın biraz şüpheyle almıştım. Çünkü son dönemde çıkan kişisel gelişim kitapları bende büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı ve bir süre romanlarımı okumaya devam edecektim.Gelelim kitaba. Kitabın ilk bölümünde Ayhan Bey biraz kendinden bahsediyor. Yaşadığı acılardan, nasıl hep borçlu yaşadığından, batış hikayesinden, borçtan kurutlmaya karar verdiği...devamını oku

J
Jale Dere  -   26.07.2016

Şüpheyle satın almış olduğum ama okurken inanılmaz bilgilerle karşılaştığım bir kitap. 3 ay içerisinde borcumda ciddi azalmalar oldu. İşin güzel yanı borca bakış açım değişti. kitaptaki bilgiler ve yazarın borçtan kurtulma hikayesi de hikayesi çok ilham verici. Bir başucu kitabı.

M
Mehmet  -   25.05.2016

Kitap zor bulunuyor. Çok fazla bir şey beklemeden okudum. Genelde yabancı yazarların kitapları daha çok hoşuma gidiyor içerikleri daha iyi oluyor ama bu kitabın içeriği dolu dolu. Yazarın anlatımı ve kendi borçtan kurtulma hikayesinide çok güzel anlatmış. ben Ayhan beyi televizyonda izledikten sonra almaya krar verdim açıkçası kitabı almaya. Kitaptaki pasif gelir teknikleri sayesinde şu an ilk e kitabımı tamamlıyorum. pratik önerilerden bir çoğunu uyguluyarak geçem ay cebime fazladan 300 lira...devamını oku

D
Dilara Akın  -   13.07.2016

Bu kitabı almak istemin nedeni artık borç kelimesinden nefret etmemdir içinde ne yazdığını bilmiyorum boş bir sayfa bile olsa kitabın ismi borçtan kurtulmam için yeterli.

Ü
Ümit Taşpınar  -   12.09.2016