Brezilyalı Kanarya
% 15indirim

Brezilyalı Kanarya

  • 13,00 TL11,05 TL

    hopi kampanyası
    0,55 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Brezilyalı Kanarya e-kitabı

Futbol, o topun yuvarlaklığına kurban olsun! O top öyle yuvarlanıp dönmese futbol diye bir şey olmaz.


Sadece futbolun sarhoşları bilir ve yaşar: Futbol hayattan daha çıplak bir oyundur.


Bütün dikkatler, ortaya çıkan o çıplaklığın derdindedir zaten. Hatta bunu yaparken hayatın onlara giydirdiği bütün kıyafetlerden soyunurlar. Ta ki son düdük çalana kadar! Sonra herkes skordan razı olarak evlere dağılır. Hayat da onlara giydirdiği kıyafetlerle kaldığı yerden devam eder.


25-30 yaşlarında, futbolu hayatının merkezine almış, etnik ve kültürel olarak birbirinden farklı kimlik sahibi sekiz kişilik bir halı saha takımının, kendilerine çok benzeyen ve bir edebiyat öğretmeni olan Bayram Hoca ile tanıştıktan sonra hayata dair bakış açılarını sorguladıkları bir futbol hikayesi. Takımı bir araya getiren müşterek ise Fenerbahçeli yıldız futbolcu  -Alex De Souza.


Gönle hitap eden bir üslup ve içerikle bizi bize şiirleriyle tarif etmeyi hal edinmiş Alper Gencer, bu defa tam da sahanın içinden, başlama vuruşunu kendisinin yaptığı bir hikaye ile bize deruni ve samimi bir ayna tutuyor. Harikulade hareketleri, kurtarışları ve golleriyle hayatlarımızı renklendiren futbol yıldızları bu sefer de bize hizmet için topun peşinde…


Garibin

Garibin

Alper Gencer

7,2 TL
Hüseyni Bakış

Hüseyni Bakış

Alper Gencer

5,4 TL
Şah’a Kalkan Gemiler

Şah’a Kalkan Gemiler

Alper Gencer

6,3 TL
Ah!

Ah!

Alper Gencer

6,3 TL
Ah!

Ah!

Alper Gencer

6,3 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.