Brisa De Amor

Brisa De Amor

  • Geçici olarak temin edilemiyor

1- Bien Paga

2- A Tu Vera

3- Somos Navios

4- Piensa En Mi

5- Antonio Vargas Heredia

6- Campanera

7- Tres Palabras

8- Como

9- Historia De Un Amor

10- Ojos Verdes

11- Adoro

12- Que Cabeza Dura

13- It's Impossible


Türkiye'nin dünyaya açılan müzik penceresi Melbreeze'in yepyeni albümü;  “Brisa De Amor”

Melbreeze daha önceden yayınlanan standart jazz şarkılarından oluşan ve 35 kişilik dev bir müzisyen ordusunun eşlik ettiği ,Grammy ödüllü müzisyen Bill Cunliffe tarafından aranjeleri yapılan "Solitude: A Dream In Green Minor" isimli ilk albümünden sonra; kayıtları Los Angeles Capitol stüdyolarında gerçekleşen ve Jimmy Haslip prodüktörlüğünde, aranjeleri Bob Dylan ve Santana ile de çalışan ünlü jazz piyanisti Alan Pasqua tarafından yapılan 2. albümü "Love: A Reality In Blue Major" 'un ardından 3. stüdyo albümünü İspanya'da Javier Limon ile birlikte çalışarak yaptı.

Melbreeze'in " Brisa De Amor " isimli ,12 İspanyolca ve 1 İngilizce olmak üzere toplam 13 şarkıdan oluşan yeni albümünün yapımcılığını ve aranjörlüğünü dünyaca ünlü müzisyen, 5 Grammy ödüllü maestro Javier Limon gerçekleştirdi. Albüm Flamenco Jazz tarzında dünyada bilinen İspanyolca şarkılardan oluşuyor. Albüm içinde yer alan "Como Sera" adlı şarkı Javier Limon tarafından Melbreeze için yazıldı ve dünya lansmanı bu albüm ile gerçekleştirilecek. Albümün tüm müzikleri Javier Limon yönetiminde Madrid'de Casa Limon stüdyosunda, İspanyol müzisyenler tarafından çalındı.

Albümün şarkılarının masteringi, Madrid'de PKO studyolarında, Caco Refojo tarafından yapıldı.

Bu albüm dijital platformlarda yayınlanan ilk iki albümden farklı olarak Melbreeze'in fiziki olarak müzik marketlerde yerini alacak ilk albümü olma özelliği taşıyor.

Albüm görselleri Esra Başıbüyük'ün kreatif yönetiminde, fotoğraf çekimleri Gökhan Yerebakmaz, grafik tasarımı ise Bahadır Fenerci tarafından gerçekleştirildi.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.