• Bruce Willis Koleksiyon Set
    Bruce Willis Koleksiyon Set
    Bruce Willis Koleksiyon Set

Bruce Willis Koleksiyon Set

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bruce Willis Hayranlarını Mutlu Edecek Her Şey Bu Sette! Ölümsüz ile Bruce Willis ve Samuel L. Jackson akıllara durgunluk veren, sonundan asla emin olamadığınız, sürükleyici ve olağanüstü bir gerilim sunuyor. Armageddon'da Bruce Willis aksiyon ve maceradan oluşan meteor fırtınası içinde nefesinizi kesecek! Ünlü Hollywood starı Bruce Willis, muhteşem performasıyla, doğaüstü olaylarla dolu bir gerilim filmi olan Altıncı His'e büyük güç getiriyor. Suretler'de Bruce Willis FBI ajanı rolüyle çok da uzak olmayan bir gelecekte, sanal dünyanın içine sızarak güvenliklerinin tehlikeye girmesinden korkan insanların gizemini çözmeye adıyor.

Unbreakable/ Ölümsüz (2000) Bruce Willis akıllara durgunluk veren, sonundan asla emin olmadığınız sürükleyici ve olağanüstü bir gerilim sunuyor. David Dunn (Willis) korkunç bir tren kazasından hiç yara almadan sağ kurtulan tek insandır. David, hayatını sonsuza kadar değiştirecek olan esrarengiz bir yabancıyla tanışır. Bu yabancı, David'i kaderiyle yüzleştiren, kendini keşfetme yolculuğuna çıkaran ve onun karşısına anlamsız zamanlarda çıkan Elijah Price'tan başkası değildir.

Armageddon (1998) The Rock filminin yapımcısından ve yönetmeninden bir başyapıt. Bruce Willis, Ben Affleck, Billy Bob Thornton, Liv Tyler gibi inanılmaz yetenekli yıldızlardan oluşan bir kadroyu izlemeye hazırlanın. Armageddon'da aksiyon ve maceradan oluşan meteor fırtınası nefesinizi kesecek.

The Sixth Sense/ Altıncı His (1999) Güçlü aktör Bruce Willis, sinema eleştirmenlerince türünün en iyi filmlerinden biri olarak nitelendirilen Altıncı His'deki üstün performansıyla izleyenleri büyülüyor. Doktor Malcolm Crowe çok ünlü bir çocuk psikoloğudur. Yardım etmeyi başaramadığı genç bir hastasının acı anısını bir türlü aklından çıkaramamaktadır. Cole Sear ile tanıştığında, onun da aynı koşullarda, korkmuş ve kafası karışmış bir çocuk olduğunu öğrenir. Doktor Crowe, elinden gelen herşeyi yaparak Cole'u kurtarmaya çabalar. Bununla birlikte Cole etrafını saran gerçeği öğrenmeye henüz hazır değildir: Ruhlar dünyasının korkutucu ve davetsiz ziyaretçileri! Cole'un inanılmaz altıncı hissinin keşfi, onları esrarengiz ve önceden tahmin edemedikleri bir sonuca götürür. 

Surrugotes/ Suretler (2009) Terminatör 3'ün yönetmeninden ve aksiyon filmlerinin aranan ismi Bruce Willis'den aklınızı başınızdan alacak bir gerilim. Çok da uzak olmayan bir gelecekte, güvenliklerinin tehlikeye girmesindne korkan insanlar evlerinde otururken, sokaktaki hayatlarını kontrol edebildikleri "suretleri" vasıtasıyla yaşamaya başlarlar. Cinayet, artık sadece geçmişte kalmış bir sözcüktür. Fakat suretlerin kontrol edildiği ana bilgisayar ağına girilip, bir üniversite öğrencisinin öldürülmesiyle işler karışır. Gerçek bir FBI ajanı bu sanal dünyanın içine sızmalı ve bu gizemi açığa çıkarmalıdır. İnsanlıkla teknoloji arasındaki bu savaşta kime güvenilebilir?  Sizi derinden sarsacak bu filmin her dakikasının keyfine varın. Üstün görsellikteki aksiyon sahneleri ile "Suretler" baştan sona bir heyecan fırtınası.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.