Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil
% 25indirim

Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil

  • 19,00 TL14,25 TL

    hopi kampanyası
    0,71 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hijyenik hayatını çamaşır suyuyla yıkamak isteyen bir genç adamın dünü ve bugünü.


İnternette tanıştığı bir kadın yüzünden bütün hayatı alt üst olan, çevresinden, okulundan uzaklaşmak zorunda kalan ve sonunda psikolojisi tamamen iflas eden sosyal medya kurbanı bir gencin duygularını gerçekten anlamaya hazır mısınız? Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil, tırnak içinde normal, sıradan ve birçoklarından iyi görünen bir hayatın ardındaki korkunç trajediyi gözler önüne sererken, sosyal medyanın güçlenmesiyle birlikte etki alanı giderek artan bilişim suçları, nefret söylemi ve yalnızlaşma gibi konular, romanın ana eksenini oluşturuyor. Modern hayatlarımıza ve geleneksel korkularımıza bir de Z kuşağının gözünden bakmaya ne dersiniz?


" O kadar çok sey olmaya çalıştım ki... Mesela ben mutlu olmak istedim. Ben sadece sevilmek istedim. Ben sadece normal olmak istedim. Ben sadece sıradan olmak istedim. Beceremedim."


Yorum Sayısı: 1

Bu Sonu Mutlu Biten Hikayelerden Biri Değil, gerçek hayattan alınmış bir hikaye. Okuyup geçtiğimiz intihar, çocuk istismarı haberlerine dair sessiz kalmama, kalamama kitabı bu kitap. Özellikle internet ve sosyal medya kullanımının arttığı ve yaş yelpazesinin iyice açıldığı günümüzde her insanın, özellikle ebeveynlerin mutlaka okuması gerektiğini düşünüyorum. İnsanları yargılamamak, yaşamlarını anlamak ve bir de onların gözünden bakmak adına duyarlılığınızı en sağlıklı şekilde besliyor. Olayları...devamını oku

K
Kübra Bakırcı  -   19.02.2016