Buddy Longway - Düşman
% 25indirim

Buddy Longway - Düşman

  • 24,00 TL18,00 TL

    hopi kampanyası
    0,90 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Buddy ve Chinook günlerdir kulübe yapmak için uygun bir yer arıyor... Tam bu yeri bulduklarını düşündükleri sırada bir takım tuhaflıklar olmaya başlıyor. Birbirinin peşisıra gelen kazalar ve ortaya çıkan aksilikler bir tesadüfün eseri mi, yoksa vahşi bir hayvanın oyunu mu? Buddy Longway her ne kadar Chinook'a söylemek istemese de gizli bir düşmanın varlığından şüpheleniyor!

Buddy Longway, henüz dünya çevre biliminin gündemde olmadığı yıllarda işlediği konularla bu can sıkıcı durumlara dikkat çeken, uçsuz bucaksız ovalarda ve ormanlık arazilerde Kızılderili kabileleri arasında geçen maceralarında beyazlar ve yerliler arasındaki sorunlara çözüm arayan gerçekçi ve sıradışı bir kahramandır. Yenilmezlik, ölümsüzlük, mükemmellik gibi bir iddiası yoktur. Yıllar geçtikçe ve maceralar ilerledikçe karakterlerin doğup büyüdüklerine ve yaşlandıklarına tanık olursunuz.

Yaşamı boyunca romantizmin, gerçekçiliğin ve sıradanlığın izleri Buddy Longway'e eşlik eder. Bununla birlikte maceralarda sevinç ve dram, huzur ve gerilim her daim iç içedir. Bu yönleriyle dizi, klasik western türünün bir adım önüne geçerek romantik western denebilecek bir türün öncüsü durumuna gelir ve orijinalliğini her zaman muhafaza eder.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.