Bul Beni

Bul Beni

Gökhan Keser Herkese İmzalı Albüm!

  • Geçici olarak temin edilemiyor
  1. 1.İnlerim Allah
  2. 2.Söylesem Ayıp Olur
  3. 3.Hiç Vaktim Yok

Sesi, yakışıklılığı, beyefendi duruşu ve güleryüzü ile adından sıkça söz ettiren Türk pop müziğinde yeni neslin en başarılı temsilcilerinden olan Gökhan Keser, yaklaşık bir yıllık bir aradan sonra “Bul Beni” isimli albümü ile müzikseverlerin karşısında!

Uzun ve titiz bir çalışma sürecinin ardından müzikseverlerle buluşacak olan “Bul Beni” albümünün çıkış şarkısı “İnlerim Allah” oldu. Şarkı, son dönemlerde yaptıkları başarılı çalışmalarla müzik sektörünün en çok konuşulan ikilisi Alper Narman ve Onur Özdemir imzası taşıyor.  Albümde yer alan “Söylesem Ayıp Olur” isimli şarkının sözleri ise Osman Hekimoğlu’na, müziği Ender Çabuker’e ait.

Albümün kapak fotoğraflarını Asena Sarıbatur’un stil danışmanlığında, ünlü moda ve reklam fotoğrafçısı Serhat Hayri çekti.

Gökhan Keser’den Sürpriz: Herkese İmzalı Albüm!

Geçtiğimiz yıl yaptığı imza günleri turnesi ile Türkiye’yi şehir şehir dolaşan ve çok büyük bir ilgi ile karşılaşan Gökhan Keser, albümü alacak müzikseverler içinde bir sürpriz hazırladı. “Bul Beni” albümünü alan herkes sanatçının kendi el yazısı ve imzalı fotoğrafına sahip olacak.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.