Bulutun Ardında
% 25indirim

Bulutun Ardında

  • 23,00 TL17,25 TL

    hopi kampanyası
    0,86 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 iş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Geleceği keşfetmek ve değiştirmek isteyen tüm girişimciler ve CEO'lar; bu kitap sizin için.

"Salesforce.com ve Google, bulutun bilişim dünyasında gerçekleştirdiği devrimle ilgili olarak aynı vizyonu paylaşıyor. Bulutun Ardında, bugünün iş dünyasındaki en önemli trendlerden birinin doğuşunu ve gelişimini görmenizi sağlayacak."
-Eric Schmidt, Google CEO'su-

"Marc Benioff, Bulutun Ardında kitabında sizlere, vizyonunuzu nasıl odaklayacağınızı, nasıl farklı düşüneceğinizi, kurumunuzdaki herkesi aynı amaç çevresinde nasıl toplayacağınızı ve hem işletmenizi hem de yaşamınızı nasıl dönüştüreceğinizi gösterecek."
-Anthony Robbins, İçindeki Devi Uyandır ve Sınırsız Güç kitaplarının yazarı-

"Marc Benioff'un açıkladığı 111 oyunu okumak ve ardından uygulamak, girişimciler için başarı kapısını herhangi bir MBA programından daha çok açıyor."
-Klaus Schwab, Dünya Ekonomik Forumu Kurucusu, Schwab Sosyal Girişimcilik Vakfı Kurucu Ortağı-

"Bulutun Ardında, şirketler örnek vatandaşlar gibi davrandıklarında neler olduğunu gösteriyor. Herkes, çalışanlardan tutun hissedarlara, hatta topluma dek herkes, kazanıyor. İlham almaya ve bir fark yaratmaya hazır olun."
-Charles Moore, Kurumsal Hayırseverliği Teşvik Komitesi İcra Direktörü-

"Cisco ve salesforce.com, iş dünyasını değiştirecek platformun ağ olduğu vizyonunu paylaşıyorlar. Benioff, kitabında, kurumsal yazılımlar dünyasını nasıl baştan biçimlendirdiğini anlatıyor. Şu açık ki, ağ tabanlı işletmelerin potansiyelini, İnternet'in bir sonraki aşamasında artacak üretkenliği ve sağlanacak faydaları daha yeni yeni anlamaya başlıyoruz"
-John Chambers, Cisco CEO'su ve Yönetim Kurulu Başkanı-
(Tanıtım Bülteninden)


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.